Wpis z mikrobloga

Cóż ci Inkwizytorzy to są totalni debile, żołnierze imperium to totalni debile, ochrona tak tajnej i kluczowej placówki taka sama jak bramy do bloku. I ta czarna inkwizytorka, ojjjj xDDDDDDDDDD, potężna inkwizycja ścigająca Jedi, nie jest w stanie przesłuchać #!$%@? dziecka xD, tajną bazę wojskową tak o atakują dwa myśliwce terrorystów XD. Nie mam pojęcia, jakim cudem oni schwytali tylu jedi, chyba ci jedi pomylili ten ośrodek z hotelem Gołębiewskim.

#starwars #obiwankenobi #disneyplus
  • 18
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 60
@Czarny-rycerz_40k: Ten serial jest tylko po to żeby się brandzlowac do mcgregora I haydena w kostiumie. Pomijając że nie ma to w ogóle żadnego sensu fabularnego łącząc z filmami, bo tu wychodzi na to ze Vader się widywal z obiwanem przez te 10 lat mnóstwo razy i przez to "spotkanie po latach" w nowej nadziei przestaje mieć w ogóle jakikolwiek sens fabularny I symboliczny. Nie wspominając już, że serial niby jest
. Nie wspominając już, że serial niby jest kanoniczny a w 2 odcinku ginie grand iqusitor, który był protagonista kreskówki "Rebels", której akcja rozgrywa się chronologicznie kilka lat po wydarzeniach z tego serialu.


@Meybah: Nie tylko to, weźmy pod uwagę jeszcze trylogię sequeli gdzie w ciągu kilku minut Rey dowiaduje się, że moc istnieje, dostaje miecz i bez problemu pokonuje trenowanego od dziecka Kylo Ren'a.
Tutaj Mistrz Jedi i członek Rady
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@RyugaHideki: Tutaj jest problem nie ma jednej wizji czym jest moc, stara trylogia tego nie wyjasniala było mistyczne i na tym disney bazowal, że "po prostu uwierz" I możesz przenosić budynki. Prequele to bardziej racjonalne przedstawienie sprawy, że musisz ćwiczyć by kontrolować moc I masz określony potencjał poprzez ilość midichlorianow. I są też sposoby żeby "moc" w tobie wygasła. Czyli taki misz masz nie moga się na nic zdecydowac
Cóż ci Inkwizytorzy to są totalni debile, żołnierze imperium to totalni debile, ochrona tak tajnej i kluczowej placówki taka sama jak bramy do bloku


@Czarny-rycerz_40k: po co Wy to jeszcze oglądacie towarzyszu?
naprawdę po 2 odcinku nie było jasne jaki to crap?
przestać oglądać - nic innego nie zostanie zauważone
oglądacie - słupki w excelu się zgadzają
Ja to pobieram z neta.


@Czarny-rycerz_40k: ja też tak zrobiłem z dwoma pierwszymi
po scenie ganiania w lesie za Leją w pierwszym już powinienem zrozumieć swój błąd ale poszedłem dalej...
szkoda transferu - tam już lepiej nie będzie

skoro już zaczął się szum o tym że nam rasiści aktorkie obrażają - to znaczy że nawet stacja wie że ma guano i trzeba grać kartą "krytykują nas złe rasisty"
Nie wspominając już, że serial niby jest kanoniczny a w 2 odcinku ginie grand iqusitor


@Meybah: w Komiksach Vader go wskrzeszał i m.in. walczył z Lukiem, więc ¯\_(ツ)_/¯
i tak nic nie przebije sceny z poprzedniego odcinka jak Obi-prze-#!$%@? Generał #!$%@? republiki-Kenobi na widok Vadera zaczął #!$%@?ć :D


@realizta: wytłumaczenie jest takie że odkiedy zaczął się ukrywać i pracować jak zwykły robol stracił kontakt z mocą więc był po prostu słabszy zresztą widać że ma problemy z korzystaniem z mocy i to akurat moim zdaniem fajny pomysł
@Meybah: A skąd pewność, że wielki inkwizytor zginął? Według mnie przeżyje ten cios, który został mu zadany. Przecież nie stworzyliby takiej dziury fabularnej, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Czarny-rycerz_40k: czyli dobrze, że wyłączyłem to gówno po 2ch minutach jak widziałem że Padawany wybiegaja z sali treningowej gorzej niż ich rówieśnicy harcerze by to zrobili xD

Przecież w tej erze Younglingi w tym wieku trenowały już po 4-6 lat, a one dyszały po dwóch metrach. ()