Wpis z mikrobloga

@pawelczixd: najgorzej od euro 2008 to zagrał Sousa na euro 2021. Przypomnę że jedyne co był w stanie osiągnąć to cudem jeden punkt wyrwać z Hiszpanią, bo Morata jest beznadziejnym napastnikiem.

Michniewicz > jakikolwiek trener z ekstraklasy >>>>>>>> nawet Smuda >>>>>>>> Sousa, który się ośmieszył a który zbajerował wykopków tak bardzo że nadal trzepią sobie do jego padaki.
@ekjrwhrkjew: że wam nie wstyd. Słabe wyniki i odejście w najgiy stylu, splunięcie nam w twarz. A jeszcze będą go tłumaczyć bo ładnie wyglądał się wypowiadał i z mejwenami nie kumał.
Gadacie na p0lka, a sami tęsknicie za ładnym typem który was wyruchał i zostawił.
A jeszcze będą go tłumaczyć bo ładnie wyglądał się wypowiadał i z mejwenami nie kumał.

Gadacie na p0lka, a sami tęsknicie za ładnym typem który was wyruchał i zostawił.


@Roman_: głównie to beka z takich jak ty bo sie czujecie pewniej kiedy macie brzydala grubasa prostaka prosiaka. Za Sousą stał styl, za Czesiem stoi #!$%@? nic, wszystkie jego porażki to wina Mioduskiego i Sousy xd

Taki wynik w #!$%@? był ostatnio
głównie to beka z takich jak ty bo sie czujecie pewniej kiedy macie brzydala grubasa prostaka prosiaka. Za Sousą stał styl, za Czesiem stoi #!$%@? nic, wszystkie jego porażki to wina Mioduskiego i Sousy xd


@Instrybutor_z_Orlenu: człowieku gdzie ja słowo i Michniewiczu powiedziałem.
Też bym pewnie wolał zachodniego trenera, ale co Sousa zrobił. #!$%@? wyniki i bezczelne odejście. Tylko wyglądał ładnie.

Niezbyt mnie interesuje piłka. Michniewicz to dla mnie grubas z