Wpis z mikrobloga

Ale pamiętam narzekałem na ten telefon. Nie miał żadnych funkcji na #windowsphone 8.0 i bateria trzymała kilka godzin fabrycznie. Normalnie korzystając typu rozmowa, przeglądarka, to w 4h dało się ze 100 zjechać do wyłączenia. Dokupiłem z chin na aliexpres pamiętam baterię za 9 dolarów, bo to w dolarach się jeszcze płaciło nie dało się w złotówkach, ale trzymał tak samo jak na fabrycznej.
Tam serio nie było wiele podstawowych funkcji, dopiero później się pojawiały. W kontraście do SEk550i@w610i to jak jakiś prymitywny telefon się wydawał pod względem możliwości czy funkcji.

wyświetlacz miał jedynie zajebisty, bo mięli jakąś technologie, black coś tam i bliżej mu było do współczesnych ledów, że czarne nie było szare, plus świetna czytelność w słońcu. I alwas on display Nokia i windows jako jedyne smartfony to miały w zasadzie 10 lat temu, co relatywnie nie dawno stało się standardem.

#telefony
r5678 - Ale pamiętam narzekałem na ten telefon. Nie miał żadnych funkcji na #windowsp...

źródło: comment_1654704719szuyFQKAIxfG26ggZ33rrW.jpg

Pobierz
  • 7
@r5678: Miałem go i nie miałem nigdy problemów z baterią. Strasznie mi sie podobało wzornictwo wielu Lumii ale tylko tych od Nokii nim się Microsoft za to zabrał.
Ta miała fajną obudowę białą w pierwszej warstwie i półprzezroczystą zmatowioną zewnętrzną np. niebieską, świetnie to wyglądało.

Pierwsza Lumia 800 to był majstersztyk jeśli chodzi o wzornictwo. Póniej miałem np. 830 - dziś większość tel jest na jedno kopyto i kiczowate :/
Saeglopur - @r5678: Miałem go i nie miałem nigdy problemów z baterią. Strasznie mi si...

źródło: comment_1654708105oyLMvNrqhmFC59eYAq8Y7e.jpg

Pobierz
@r5678: @Saeglopur: też miałem Lumię w 2014 roku, właśnie bateria to była najlepsza strona tego telefonu. I ta szybkość działania. Jakość wyświetlacza. Nawet trochę aplikacji było w sklepie. Tylko ten brak elastyczności w kwestii instalowania aplikacji spoza sklepu, zabawy żeby wgrać własny dzwonek.
A wciągnąłem ją po 5 latach w szufladzie, nawet bateria nie napęczniała. Ładuję, zobaczę czy to jeszcze działa.
ale mówimy o tym samym modelu?


@r5678: Miałeś jakąś chińską baterie władowaną zwłaszcza jeśli ta właśnie chińska którą kupiłeś ponownie mówisz że zachowywała się identycznie. Te 1300 mAh w tamtych czasach i dawało rade zwłaszcza z tym systemem ;) Autentycznie nie pamietam problemów, a mam w głowie liste telefonów których nienawidziłem za właśnie to :D
@Saeglopur: Chińska działała tak samo jak oryginał.. dlatego dokupiłem potem i tak włożyłem oryginalną a chińska leżała.

Spokojnie dało się rozładować ten telefon w 5h.