Wpis z mikrobloga

@Kadet20: A niektóre wykopki się dziwią czemu tak nienawidzimy kredyciarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oczywiście w styczniu większośc nie przeszła na stałą bo po co, bo się już nie opłaca, a teraz z moich pieniędzy dostaną wsparcie.

Równie dobrze wsparcie powinni dostać wszyscy którzy na akcjach stracili...
  • Odpowiedz
Jakiego rzędu oszczędności posiadasz i ile straciłeś w ostatnich miesiącach, latach?


@holmatro: stracił 14% czyli tyle ile obecnie wynosi inflacja. I traci codziennie robiac zakupy
  • Odpowiedz
@AgentGRU: tracą wszyscy, nie tylko ci którzy kredytów nie mają - inflacja dotyka każdego, bez wyjątku. Równie dobrze można to odwrócić i stwierdzić, że straci kredyciarz a zyska bezpośrednio z jego pieniędzy osoba lokująca pieniądze na lokacie w banku, o ile wzrośnie ich oprocentowanie w miarę symetrycznie do wiboru.

Pytanie też ile zyskał dzięki temu, że spora część kasy wrzuconej w nieruchomość wróciła w sporej części do gospodarki i być może
  • Odpowiedz
@Kadet20: i ma rację xd Należy ukrócić socjal i skończyć drukować pieniądze, samo podnoszenie stóp doprowazi tylko do większej recesji, ceny i tak będą dalej szły w górę zmieni się tylko to, że rzad ma alibi bo coś gdzieś robią a wykopki klaszczą jeszcze uszami jak Glapa podnosi stopy

Glapa to powinien być eany za to, że nie podniósł stóp w porę bo gdyby to zrobił dwa lata temu nie byłoby
  • Odpowiedz
@Kadet20: Ale częściowo on ma rację. Oszczędności kredyciarzy też topnieją na inflacji :) a rząd kupuje głosy za social który tą inflację podbija. Widocznie ta część kredyciarzy + ludzie którzy nie borą socjali to w sumie mniejsza grupa niż ci, którym dojebią waloryzację socialu i elo.
  • Odpowiedz
@p4damczyk: Nadpłacam. Płacę 150% miesięcznie, plus odkładam jeszcze sporo na poduszkę bezpieczeństwa. I mam siedzieć uśmiechnięty, bo rozdawnictwo zabiera mi moje ciężko zarobione pieniądze?
  • Odpowiedz
A niektóre wykopki się dziwią czemu tak nienawidzimy kredyciarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@siemankooo: no czemu?

a teraz z moich pieniędzy dostaną wsparcie.


@siemankooo: a Ty wiesz w ogóle jakie trzeba spełnić warunki, żeby dostać to wsparcie?
  • Odpowiedz
@Kadet20: No dobrze ale mu też chodziło że powinni się zająć też innymi rzeczami np likwidacja socjalu typu 500plus i 13,14ki bo inaczej to syzycowa praca
  • Odpowiedz