Wpis z mikrobloga

Dzisiejszy gniot Gapy na szybko. Obejrzałem 5 minut i już mnie rozbawił. Gapcio chciał sprawdzać czy da się wejść do świątyni, którą zauważyli po drodze na uwaga - nieważne bilety. Coraz bardziej upewniam się w przekonaniu, że ten człowiek Angkor Wat zna tylko z opowiadań. Przecież takie bilety jak kupili jego turyści to najpewniej bilety za 37 $ - obecnie jest to bilet na dwa dni ale trzeba go wykorzystać dzień po dniu. Ponieważ jego "podopieczni" wykorzystali 2 wejścia zgodnie z warunkami (dzień po dniu) to przecież logiczne, że trzeciego dnia bilet jest nieważny. Już pomijając, że wszystkie inne miejsca poza Angkor Wat, o których Gapa nie ma absolutnie pojęcia wymagają wniesienia odrębnej opłaty. Tak naprawdę jedynym wyjątkiem jest świątynia Banteay Srei i stanowisko archeologiczne Kbal Spean oddalone troszkę od Angkor Wat ale tam do wejścia wymagany jest ten sam bilet, który kupujemy chcąc odwiedzić Angkor Wat.

I jeszcze ten tekst , że "chcemy zobaczyć świątynię", którą oglądają wszyscy poza tym małostkowym człowieczkiem wolącym kupić kokosa.
#raportzpanstwasrodka
  • 9
  • Odpowiedz
@roo-bin: na bilety z Angkor Wat dostać się do jakiejś innej świątyni która jest oddalona od tego o 1,5 godziny, nikt normalny by na to nie liczył.
No ale Gapa to Gapa, gada aby tylko coś gadać, a że większość jego widzów taki sam poziom to niczego nie wyłapują i wierzą w te bajki z mchu i paproci.
  • Odpowiedz
@Gadalbert: Chodzi o to że wracali już do Ratanakiri i zatrzymali się przy jakiejś świątyni o półtorej godziny drogi i liczyli że wejdą na te bilety żeby nie płacić, no może nie liczyli ale Gapa jak to Gapa , gołodupiec myśli że mu się wszystko za darmo należy.
  • Odpowiedz
@dizel81: Tu najbardziej chodzi o to, że te bilety już wygasły niż o odległość bo taki Kbal Spean i Banteay Srei to lekko godzina drogi tuk tukiem (nie wiem jak to wygląda na dzisiaj ale jak tam byłem to spora część trasy wiodła przez drogi gruntowe). Odnośnie samych biletów - nie wyobrażam sobie jak bardzo słabo trzeba być inteligentnym żeby nie potrafić odczytać tak elementarnych informacji z biletu. Poniżej na
roo-bin - @dizel81: Tu najbardziej chodzi o to, że te bilety już wygasły niż o odległ...

źródło: comment_1654694060VLmsORggj3NP0boiZbyYS2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Gadalbert z moich doświadczeń wschody są dużo ładniejsze i mniej ludzi. Zachód słońca już nie tak fajnie bo stojąc frontem do wejścia świątyni słońce masz za plecami.Na zachód słońca wg mnie najlepsza opcja to Bayon.
  • Odpowiedz