Wpis z mikrobloga

Siema! Szukam kogoś, kto pomoże znaleźć rozwiązanie problemu, z którym borykam się już jakiś czas, mianowicie:

Potrzebuje dla swojej działalności amerykańskiej karty sim działającej w Polsce (fizycznie).

Dlaczego tak?

Jakiś czas temu dowiedziałem się, że jeśli na Tiktoku usługi lokalizacji będą wyłączone, a urządzenie będzie miało działająca, zagraniczną kartę SIM to udostępniane treści będą promowane w innym kraju, niż w tym, w którym się dana osoba/urządzenie znajduje.

Od razu się tym zainteresowałem w związku z tym, że wiedziałem, że mogę to wykorzystać w swoim biznesie. Zacząłem kombinować. Moje próby wyglądały następująco:

1. VPN - Nie przechodzi. Tiktok blokuje wszystkie treści z włączonym VPNem
2. Zarejestrowanie konta na TikToku przez amerykański, wirtualny numer skype - #!$%@? dało, treści i tak były promowane w Polsce
3. Zakup amerykańskiej karty SIM Lyca Mobile
Tu byłem najbliżej sukcesu. Po aktywowaniu karty wszystko działało tak, jak powinno. Po tygodniu karta przestała działać (był brak sieci) i po zagłębieniu się w temacie dowiedziałem się, że muszę korzystać z miesięcznego planu, żeby karta była cały czas aktywna.
Po #!$%@? 25$ karta znowu zaczęła działać, ale niestety tylko na dwa tygodnie. Próbowałem się dodzwonić do supportu, pisałem mail’e - niestety odpowiedzi się nie doczekałem. W międzyczasie spróbowałem z drugą kartą SIM, ale przy tej drugiej nawet sieci nie znalazło, także stwierdziłem, że nie będę ryzykować i ponownie wykupywać miesięcznego planu.
4. Ktoś mi powiedział o karcie eSim. Probówałem ogarnąć przez t-mobile, ale w związku z tym, że nie znajdowałem się w stanach zjednoczonych, to wyskakiwał mi error. Po użyciu VPnu wyszkoczyła mi opcja założenia konta, ale poźniej wyskoczył kolejny error, także sobie odpuściłem.

Reasumując. Jeśli ktoś wie jak zrobić tak, żeby amerykańska karta SIM działała w Polsce i nie sprawiała żadnych problemów to bardzo proszę o tipa. Jeśli ktoś ma jakiś inny pomysł to też proszę o komentarz.

Jestem na tyle zdesperowany, że z chęcią wynagrodzę osobę, które pomoże mi do tego dojść.

#kartasim #telefony #smartfon #tiktok #problem #rozkminy
  • 2
  • Odpowiedz