Wpis z mikrobloga

Co jakiś czas, w formie hermetycznego żartu Mirków z tagu, powraca tu zdjecie pewnej kolekcji flakonów. Wpadłem więc na pomysł i dla przerwy od straganów i promek na Boisa Imperiala proponuję zabawę dla Mirków z tagu "pokaż mi swoją kolekcję a powiem Ci kim jesteś''. Jak ktoś ma tylko Sauvage, Erosa i La Nuita to od razu myślę, że jest 19 letnim oskarkiem-bajerantem, który myśli tylko o maczaniu swojego narządu kopulacyjnego w Juleczkach; jak ktoś ma całą kolekcję wszystkich Tomów Fordów i Dżerkoffów to wydaje się być 40 letnim snobem; jak ktoś ma same arabskie dusiciele to jest 30 letnim aroganckim ekstrawertykiem; jak masz flakon na każdą porę roku, okazję i kolor majtek, to jesteś jutuberem influencerem perfumowym; jak masz same zapachy do biura i dodatkowo Joopa Homo to jest korposzczurem a w nocy dorabia w gej barze xd itp,. itd.

Chodzi o napisanie jednego, dwóch zdań jak wyobrażamy sobie

Mogę iść na pierwszy ogień z samymi flakonami. Jestem dekanciarzem i z nich można by wykręcić więcej zabawy, ale na razie na rozgrzewkę same flakony i czekam też na Wasz wkład w grę #kimjestperfumirek
Dwa flakony w pudełkach bo chcę przed otwarciem skonczyc dekanty

#perfumy
źródło: comment_16546352215HCElmEGrYYxPfckdpN682.jpg
  • 12
@Bercik_Van_Fafaq: Jak dla mnie pełna dowolność, a nawet wskazane jest pokazanie całej kolekcji, to też coś mówi (o poziomie Mirkowania ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) Jak zabawa się przyjmie to wstawię też dekanty, bo od strony dekantów to wyjdzie że mam wiele osobowości w jednym ciele ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@RumClapton: Mój stary to fanatyk tanich arabów. Pół mieszkania #!$%@? tanimi flakonami. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżącą na ziemi strzykawkę z igłą do robienia dekantów i trzeba jechać do szpitala łatać ranę. W swoim 22 letnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to kazała buta ściągać xD bo myślała, że
źródło: comment_16546398614nnCmvzJ6Ktjucb8hgFoeu.jpg