Wpis z mikrobloga

Miruny właśnie sprzątam pracownie i mam trzy zegarki galaktyczne zegarki ze skazami których już nie jestem w stanie naprawić i chętnie oddam.

Nie będę robić rozdajo bo i tak za często robię wolę to oddać swoim obserwującym #rozkminkrzaka - jeśli jest ktoś z Was chętny plusujcie, będę losować.

Każdy ma jakąś wadę która dyskwalifikuje go do sprzedaży u mnie na stronie a nie jestem w stanie ich już naprawić. Jeden ma malutką plamkę, czarny wylał się co widać na gifie, trzeci ma z prawej strony bąbla. Głupio mi je wyrzucić bo docelowo to było ratowanie złomu i nie chciałbym żeby na ten złom wróciły. Może kogoś ucieszy taki mały prezent?

Warunek mam jeden: zamiast płacić za wysyłkę wygrana osoba musi przelać minimum 10zł na wybrane schronisko, a ja wyślę na swój koszt. Wilk syty i owca cała ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więc chętnych do nietypowego wykopowego rozdania zapraszam do plusowania :)
Pobierz
źródło: comment_1654611816UGV4Z7PhVnGKOPCl4vOTUI.jpg
  • 16
@heinz_dundersztyc: dzięki wielkie Miras :)

Wpadek mam naprawdę dużo, ale już znając siebie po prostu większość rzeczy odlewam już seriami i teraz takie błędy mnie nie bolą jak kiedyś. No ale nadal są rzeczy które wizualnie nie prezentują się jakoś źle, tylko przez mój własny błąd nie jestem w stanie z nimi nic zrobić - naprawić się nie da, sprzedać się nie da a oddawać już żywcem nie mam komu bo
@ranunculus: to wtedy będę weryfikować przynajmniej mniej więcej kto jest na tagu a kto nie - nie oszukujmy się, część rzuci się na zasadzie plusuje bo dają i nawet nie przeczytają warunków xD

Ja to nawet rozumiem bo (moje ulubione powiedzonko xD) ZA DARMO TO ODPOWIEDNIA CENA!
@bkwas: Ja to bym chciał ten z tego słynnego filmiku xD W sumie może i tu poleciała soczysta #!$%@? jak się przelało xD Ten czarny chyba najfajniejszy. Na początku myślałem że robisz sobie bekę coś na zasadzie iPhonów bez folii xD
@krissrusz ten ze sławnego filmiku akurat ratuje - gdy żywica jest świeża to nie ma jakiejś wielkiej tragedii, co najwyżej się przeklina czyści i tyle :D