Wpis z mikrobloga

@NewEpisode: No fakt, nie sprzeda się trochę hotdogów, zapiekanek i piwek bo wlasciwiebtylko na tym stacja zarabia, a kto będzie miał zatankować to pojedzie do innej sieci w której w zbiornikach jest to samo paliwo co na orlenie
  • Odpowiedz
@droid43210: Jest to samo, jednak sprzedawane po niższej cenie. np taki auchan który ma ceny +- 20-30gr niższe od orlenu ma paliwo dokładnie stamtąd. Więc mimo wszystko zarobek będzie, ale mniejszy
  • Odpowiedz
Wątpię żeby takie blokady coś zmieniły, tu trzeba wziąć kamienie i z---------ć pod biura poselskie jedynej słusznej partii


@droid43210: Ludzie nie strajkują źle. Ludzie strajkują też źle. Ja im kibicuje i sam planuje się wybrać - niech leci przekaz!
  • Odpowiedz
@NewEpisode: No fakt, nie sprzeda się trochę hotdogów, zapiekanek i piwek bo wlasciwiebtylko na tym stacja zarabia, a kto będzie miał zatankować to pojedzie do innej sieci w której w zbiornikach jest to samo paliwo co na orlenie


@droid43210 weź doczytaj na czym polegają strajki, jakie mają formy, itp. wróć i przeczytaj swój komentarz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Matrix019: wiesz co, tankuje już od 5 lat (3 auta, jedno z turbo) tylko na stacjach crab / Auchan i nigdy nie miałem problemów. Ale nie jesteś jedyną osobą która miała coś takiego, może mam po prostu szczęście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NewEpisode: Z kim pracuje, to jedna wielka loteria z tym Crabem, u mnie to cholerne paliwo doprowadziło do rozwalenia komputera obliczania mieszanki paliwowej i Chech Enginem. Tak zaoszczędziłem, że skończyło się na zamówieniu nowego kompa w Toyocie za 1600,- xD, natomiast widzę jak taksówkarze leją na tej stacji jak jadę do pracy to musi im to do cholery działać xD. Ale przyznam nie mam farta do wielu rzeczy
  • Odpowiedz
@droid43210: Nie właśnie jest zupełnie odwrotnie. To Polacy wybrali nasz rząd i to właśnie przeciętny janusz musi dostać po dupie, żeby zrozumiał, ze coś się dzieje w tym kraju i że nie jest tak jak w TVP przekazują. Posłowi wszystko jedno, jest przyzwyczajony do protestów.
  • Odpowiedz