Wpis z mikrobloga

@Szynk44: Ziom odkąd pamietam, a mam 32 lata jest ta opłata za utrzymanie lini. Dlatego jak tylko znalazłem alternatywę zrezygnowałem z internetu Orange. Lepiej jest poszukać jakiegoś lokalnego gracza, lub mobilny w zależności od potrzeb
  • Odpowiedz
@0caffe: Nawet w T mobile też jest ta opłata, ja to nazywam karą za dom jednorodzinny bo w blokach oczywiście tego nie płacą :)
20 zł sama kara za dom jednorodzinny, a obecnie mam w orange starą ofertę i za 30 zł miesięcznie mam już 100 GB tygodniowo więc póki co na moje potrzeby nie biorę światłowodu bo u mnie też ostatnio był typek z orange czy chce się podłączyć, bo
  • Odpowiedz
@exhale: Opłata za utrzymanie linii to cos innego, Orange jak początkowo wprowadzało światłowód w domach jednorodzinnych to nie stosowało żadnej opłaty poza abonamentem
  • Odpowiedz
@0caffe: przylacze do domkow jednorodzinnych jest drogie, poza tym 1 domek - 1 przyłącze. Koszt utrzymania nieporównywalnie wyższy niż np w blokach
  • Odpowiedz
@0caffe: pewnie dlatego, że muszą płacić za końcówkę firmie która postawiła światłowody na wiosce/dla domków jednorodzinnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz