Wpis z mikrobloga

Kupilem sobie ostatnio Cadillaca.
I potrzbuje pomocy
Cytujac wykopowego klasyka...

Moze nie jest szybki, ale za to duzo pali. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Seville z 2001 z wiejt.

No i zrobilem klime. bujam sie raz po raz tym po okolicy i wspolprace uwazam za udana.
Ma sporo dziwnych/fajnych quirks and features , ale jedna rzecz nie daje mi spokoju.

Ma elektryczne siedzenia z pamieciami i elektryczna kolumne kierownicy. No i kierownica powinna sie unosic po wyjeciu kluczyka a fotel odsuwac.

A robi sie dokladnie odwrotnie. ( )
Wyjmujesz kluczyk , a kierownica "spada" na kolana a rownoczesnie fotel podjedza do przodu.

Ciezko wyjsc z wozu i pozniej do niego wlezc. ( )

Kombinoalem z pamieciami. Nic. Jakbym ich nie poustawial to dziala to zawsze tak samo.
Znalazlem nawet w komputerze ukryte menu, ktore jest widoczne tylko na P, ale tam nic nie ma.

Ktos ma jakis pomysl?

Jak sie nazywal ten Mirek co #lincoln a ma ?

#samochodowykonkurs #samochody #motoryzacja #pytaniedoeksperta #kupautozmikro
bigger - Kupilem sobie ostatnio Cadillaca.
I potrzbuje pomocy
Cytujac wykopowego kl...

źródło: comment_1654596869wbdPlE5jWofHvvoAXzsXbo.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@bigger: a tak na serio to dowiedz się jaki jest bratni model jeśli do tego nie ma schematów. To nie czasy że była tam jakaś nowoczesność więc wygląda na serio kabelki podpięte odwrotnie.
  • Odpowiedz
@anonimowyrozmowca: glowna (1) jest moja, ale druga (sa dwie) tez jest moja. Nic to nie zmienilo.

Najlepsze,ze tam prkatycznie wszystko dziala, wiec wyglada ze to tak powinno byc. Albo mozna jakos zmienic.
  • Odpowiedz
@bigger: Auto fajne, silnik też, tylko no... do czasu kiedy działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@uhu8: One nie palą jakoś dużo, jak po mieście spokojnie się krąży to silnik rzadko kiedy przekracza 2k RPM. W trasie podobnie, one palą tyle co jakieś europejczyki z pojemnościami 2.4-3.0. Maszyna do pochłaniania kilometrów, sory mil ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bigger: może coś odwrotnie jest podłączone, na zasadzie polaryzacji i chodzi odwrotnie przez to?

Jak kiedyś czyściło się silniczki krokowe no w golfie dwójce to się kablami dawało do pinów na przemian plus z minusem i się albo chował albo wsuwał.

Idąc tym tokiem myślenia może jak kiedyś ktoś rozbierał to źle kable polutowal czy coś, bo nie mam pojęcia czy w takim aucie da się wtyczkę odwrotnie wsadzić czy coś
  • Odpowiedz