Wpis z mikrobloga

Kupilem sobie ostatnio Cadillaca.
I potrzbuje pomocy
Cytujac wykopowego klasyka...

Moze nie jest szybki, ale za to duzo pali. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Seville z 2001 z wiejt.

No i zrobilem klime. bujam sie raz po raz tym po okolicy i wspolprace uwazam za udana.
Ma sporo dziwnych/fajnych quirks and features , ale jedna rzecz nie daje mi spokoju.

Ma elektryczne siedzenia z pamieciami i elektryczna kolumne kierownicy. No i kierownica powinna sie unosic po wyjeciu kluczyka a fotel odsuwac.

A robi sie dokladnie odwrotnie. ( )
Wyjmujesz kluczyk , a kierownica "spada" na kolana a rownoczesnie fotel podjedza do przodu.

Ciezko wyjsc z wozu i pozniej do niego wlezc. ( )

Kombinoalem z pamieciami. Nic. Jakbym ich nie poustawial to dziala to zawsze tak samo.
Znalazlem nawet w komputerze ukryte menu, ktore jest widoczne tylko na P, ale tam nic nie ma.

Ktos ma jakis pomysl?

Jak sie nazywal ten Mirek co #lincoln a ma ?

#samochodowykonkurs #samochody #motoryzacja #pytaniedoeksperta #kupautozmikro
bigger - Kupilem sobie ostatnio Cadillaca.
I potrzbuje pomocy
Cytujac wykopowego kl...

źródło: comment_1654596869wbdPlE5jWofHvvoAXzsXbo.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@bigger
To Set an Exit Position

You can set your memory features to provide more clearance when exiting the vehicle.
Adjust your seat, steering column and mirrors to positions that allow for comfortable clearance.
Press and release the SET button. A beep will sound.
Immediately press and hold the EXIT button until you hear two beeps.
Seat exit positions are associated with the vehicle and not a particular key fob, so they
  • Odpowiedz
@szuineg: Pisalem dlugiego dziekczynnego posta zeby Ci podziekowac, ale widze, ze gowno sie nie dodalo. Z podziekowaniami dla progrmiastow białka.

Pisze wiec jeszcze raz:

JESTES LUJ WIELKI! ()

Dziekuje.

Co ciekawe.Wbrew temu co piszesz mozna dla kazdego z dwoch ustawien ustawic jak bardzo ma sie odsuwac i odchylac fotel i kierownica. Zupelnie niezaleznie i w pelnym zakresie.
Niby detal a cieszy

Koledzy. Zaplusujcie Mirka
  • Odpowiedz
@bigger cieszę się że pomogłem, aczkolwiek ja z Cadillacami mam tyle wspólnego co z mercedesami, czyli nic ( ͡º ͜ʖ͡º)
Podziękuj programistom google, wpisałem tam po prostu: "cadillac seville 2001 seats go front"
I skopiowałem tu tekst ze strony Cadillaca.
Ta sytuacja pokazuje, że w dzisiejszych czasach, dzięki internetowi można komuś pomóc samemu nie wiedząc za wiele. Co też pokazuje zagrożenia gdy ktoś może komuś podsunąć coś
  • Odpowiedz
@bigger podejrzewam że tak, większość ludzi robi to jako pierwsze.
Ale trzeba umieć zadawać pytania googlowi, ja jestem lekko upośledzonym człowiekiem, a dla niektórych bardziej maszyną więc może dlatego lepiej się z nimi dogaduję ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz