Wpis z mikrobloga

Jestem nieszczęśliwym posiadaczem #s22. Mój średni SOT wynosi oszałamiające 3h i to w trybie oszczędzania energii. Czy przesiadka na
- iphona 13 mini
- iphona 13
sprawi, że ten czas diametralnie się zwiększy? Potrzebuję telefonu kompaktowego, więc większe niż 6.1 cali odpadają. Cena tez jest nieistotna.
#samsung #iphone #ios #android
  • 25
@shroon: Używam prywatnie 12, w pracy (dev) miałem okazje porównywać sobie z Pro. Jeżeli nie masz potrzeb związanych z filmami i zdjęciami to do normalnego użytku 13 Ci wystarczy. Spokojnie można z niego spore odbitki drukować, a jakość zdjęć jest mega przyjemna. Oczywiście nie jest to optyka aparatu, ale to inne urządzenie.
@shroon: też mam samsunga s22 (miałem 3 miechy iPhone 13 pro, ale jakoś mnie denerwował), obecnie strasznie kusi mnie właśnie 13 mini, ale ciągle nie wiem jak to będzie z iPhone 14, bo jeśli miałby mieć usb c, to biere bez wahania :/
@shroon: Miałem w rękach bardzo krótko, za mało żeby się wypowiedzieć. Z doświadczenia: 12/13 spokojnie ogarniam na rowerze jedna ręka. Przez kilka dni jeździłem zastępczo z Maxem i o ile bateria tam była fajna, to przy mojej (dorosłej, ale średniej) dłoni - już chwyt był mocno niekomfortowy.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@shroon: mam porównanie S21 z iPhone 13 i bateria znacząco na korzyść 13. Gdzie S21 wymagał ładowania na iPhone miałem przynajmniej 40% zapasu. 13 potrafiła wycisnąć 8,5h na ekranie. Tak 6,5 - 7,5h w zależności od użycia bym rzekł. Takiej baterii brakuje w S21. ( ͡° ʖ̯ ͡°)