Wpis z mikrobloga

#ukraina #wojna #rosja #polska
Hehe płaczą, że Polacy ich wybijają.
Dokładny opis.
Mieszkańcy Rubieżnego potwierdzają udział Polaków w walkach.

Dziękuję bardzo, s*o Polsko, pozdrówcie ich, k*. Mamy całe miasto w Polakach! S**, zabili mojego syna!

„Stałam przy oknie i nagle zostałam odrzucona falą Dopiero wtedy usłyszałam wybuch, kiedy mnie odzuciło. Cicha rakieta. Mówią, że to polskie miny "NATO”.
smooker - #ukraina #wojna #rosja #polska 
Hehe płaczą, że Polacy ich wybijają.
Dokł...
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smooker: To te słynne 2 polskie bataliony piechoty !!!!
A tak na prawdę, to ci ludzie innego języka niż rosyjskiego nie znają, dla nich każdy inny który słyszą to polski ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@smooker: ten co mówi że suka poljaki syna ubili to pijaczyna jakaś, pewnie jest w transie i nawet nie wie kto z kim walczy. Ruskie dali flachę to powiedział. Pewnie jakby kazali powiedzieć że to papuasi też by powiedział że mu syna ubili.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@smooker: Ta antypolska narracja u kacapów nabiera rozpędu. Coś czuję, że ta zapowiadana prowokacja/zamach w jednym z krajów UE będzie u nas. Bądźmy czujni.
  • Odpowiedz
  • 0
@smooker hehehe to nie jest powod do śmiechu hehehe taki kierunek propagandy hehehe zaraz będziesz pisal rakiety na Polskę spadają hehehe hehehe ale smieszne polska guro husaria niepokonana nadludzie
  • Odpowiedz
@ShineLow: Oficer NATO walczył w Siewierodoniecku, a teraz może ukrywać się w fabryce AZOT.

Dokumenty samochodu KIA Sorento Dariusza Majchrzaka zostały znalezione w Sewierodoniecku po wycofaniu się VSU w jednym z pomieszczeń.

Płk. Dariusz Majchrzak jest prorektorem ds. wojskowych w Polskiej Akademii Sztuki Wojennej. Studiował w Wyższej Szkole Oficerskiej we Wrocławiu i służył w 11 Dywizji Kawalerii Pancernej. Brał udział w wojnie w Iraku jako instruktor w 5 rotacji Polskiego Kontyngentu Wojskowego. Eksperci badają, czy właściciel dokumentu jeszcze żyje i w jakie zbrodnie wojenne był
  • Odpowiedz