Wpis z mikrobloga

#nocnazmiana #przemyslenia
Śmieszne jest to, ze rząd robi dosłownie nas w #!$%@?, chociażby z respiratorowi, wyborami sasina, elektrownią, paliwem i nikt nic nie zrobi, jawnie wszystko, nagłośnione i nic, kilka tematów na wykopie, pare memów na jbzd, kilka postów na fb.
I tyle.
Smutek przez śmiech.

Jeszcze 4h i do domu ehh
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@januszdoe: @AshtarPL: w komunikacji, nie jestem osoba z charyzmą, nie potrafię się dobrze wysławiać, mam problemy z wymową. Nie mam za grosz kultury osobistej. Nie jestem pewny siebie, nie potrafię rządzić, nie mam wykształcenia, a i psycholog by pewnie znalazł dużo więcej.
W skrócie jestem chamem i debilem
  • Odpowiedz
@JezusekCytrusek: @AshtarPL: @januszdoe: Tylko krytykować umiesz! Może załóż własne państwo i rząd i zobaczymy czy ci lepiej pójdzie.
ŚWIĘTYM obowiązkiem każdego obywatela jest narzekać na władzę, patrzeć jej na ręce i krytykować poczynania. Niestety u nas karą dla polityka jest... nie wybranie go w wyborach. Przy czym często wystarczy kilka tysięcy głosów i już zarabia na emeryturę o jakiej każdy z nas może pomarzyć
  • Odpowiedz
w komunikacji, nie jestem osoba z charyzmą, nie potrafię się dobrze wysławiać, mam problemy z wymową. Nie mam za grosz kultury osobistej. Nie jestem pewny siebie, nie potrafię rządzić, nie mam wykształcenia, a i psycholog by pewnie znalazł dużo więcej.

W skrócie jestem chamem i debilem


@JezusekCytrusek: dobra wymówka, reszta kraju też jakieś znajdzie
  • Odpowiedz
@Saynighte: czyli uważasz ze przekręt z niedotrzymaniem umowy z respiratorami może zostać zamieciony pod dywan bo inne kraje kupowały respiratory? Fabryka która miała produkować maseczki może dalej stać niewykorzystana? Mimo ze była dość droga?
  • Odpowiedz
@SaperX: większośc narzeka i mówi/pisze: zróbcie coś! Dlaczego nikt nic nie zrobi!?
No a tym co się chce to robią, tylko nie do końca zgodnie z tym co ma na myśli narzekający.
@JezusekCytrusek: tak też myślałem, mniej więcej się zgadza.
  • Odpowiedz
@JezusekCytrusek bo dopóki ludzie nie są głodni to nic nie zrobią, musiałby powstać jakiś Cytrusek narodów ale ludzie by musieli za nim pójść a ludzie nigdzie nie pójdą dopóki mają pełne brzuchy, jest im ciepło i mogą skrollować głupie obrazki
  • Odpowiedz