Wpis z mikrobloga

@eternalzz: Zależy jakie. Spożywcze produkty zamawiam w sklepach internetowych. Ostatnio zachciało mi się kupić kilka różnych Tabasco i innych sosów, i tutaj też poszukałem specjalistycznego sklepu internetowego. Wina jak będę dla kogoś kupował to też przez specjalny sklep internetowy z winami.
Mój wybór sklepu to kwestia pozycji w Google i asortymentu, z naciskiem na to drugie.
  • Odpowiedz
@eternalzz: Masz poradę stulecia: sprzedawaj BEZPROBLEMOWO polskie lub dostępne w Polsce produkty - z wysyłką ZA GRANICĘ (czyli normalna obsługa międzynarodowej VISA/Mastercard a nie jakieś bliki, przelewy bankowe gdzie muszę płacić za przewalutowania etc. i przesyłka normalną pocztą, a nie DHL'em - gdzie zamawiając produkt za 15 PLN nie mam ochoty płacić 50 za przesyłkę, na tempie mi nie zależy). Mieszkam w Irlandii i na Allegro sprzedawcy niemal zawsze kręcą
  • Odpowiedz
@eternalzz: Cenę też. Kupowałem ostatnio: ogrzewacze wody danfoss pod umywalkę (niedostępne, lokalnie nieznany produkt), odpływ łazienkowy pod prysznic, zwykłe okulary "minusy", filtry do rekuperatora (bo model z Polski), kółka stalowe do robienia kolczug i pewnie kupiłbym więcej drobiazgów (podzespoły elektroniczne), gdyby nie problemy z przesyłkami :)
  • Odpowiedz
@bialy100k: @eternalzz: mysle ze dla kolegi to najbardziej odpowiedni bylny posrednik wysylkowy.
Zamawia smieci z allegro na dany adres, oni tam to agreguja(pakija w jedna wysylka) i dawaj za granice.
Takie uslugi ludzie wykorzystuja w Polsce, jak chca cos kupic w de/uk itd ale nie ma wysylki do Polski.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanHagrid: Jak byłem w Polsce kilkukrotnie to na bieżąco sprawdzałem i sam wysłałem- dla moich konkretnych paczek było taniej. Dostawa nie była jakoś długa, żadna z paczek nie przyszła uszkodzona lub nie zginęła. Z kolei z Irlandii paczki do rzędu 40kg zwykle wysyłam GLSem.
  • Odpowiedz
a inpost nie oferuje międzynarodówki?

przecież mają na wyspach paczkomaty


@Dibhala: Teoretycznie mieli mieć, ale jak szukam działających paczkomatów w Irlandii (powiedzmy, że w Tralee albo Limerick)- to nie znajduję ani jednego.Chyba realizują bezpośrednio do domu, wiele firm de facto przesyła do klienta przez irlandzką pocztę - bo oni do mnie dowożą wiele przesyłek, mimo, że wcześniej szły jakimiś innymi kurierami. Bezpośrednio duże rzeczy, UPS, czasem DHL.

I wysyłka -
  • Odpowiedz