Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@adibor: Ooo, weszło już wyzywanie innych od "nazistów". Poziom dna - tak niski po lewej stronie.

A co do Sumińskiego to byłem jednym z pierwszych, który go skrytykował, gdy sprawa wyszła na jaw. Więc też twój tekst nietrafiony.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@adibor: Poza tym nawet na Twoim screenie zachowuje Sceptycyzm i Nie zakładam na 100 procent, że tamta książka była prawda objawioną.

Więc też twój post jest tym bardziej totalnie nietrafiony.
  • Odpowiedz
@Mr--A-Veed: ach to typowe prawackie branie odpowiedzialności za słowa 'no przecież ja nie pisałem, że na pewno, no przecież to nie na serio, no przecież to był żart'. Jeszcze powiedz jak Krzysiu ostatnio 'może i opowiadałem kłamstwa, ale za to nie przeproszę!'
  • Odpowiedz
@rzep:
Tylko idiota wierzy w punkt 1. Państwa są w różny sposób rozwinięte, to co dla Niemiec jest pierdołą nas wpędzi w biedę. No chyba, że jako mongoł wierzysz w to, że gospodarkę napędzą nam wiatraki.
2. Mało kto o tym mówi. Wyłapany jeden przypadek i przypisywany całej grupie. Większość ludzi ma to gdzieś.
3. Tak samo w większości przypadków. Nie obchodzi mnie z kim będzie się wiązać polka, tak długo jak nie będę musiał płacić podatków żeby utrzymać samotną madkę.
4. Tak długo jak nie jest ona wieszana na równi z Państwową przez urzędy, tak długo mnie to nie obchodzi. Miej sobie w oknie co chcesz. Jeśli czujesz potrzebę oznajmiać światu, że lubisz w kakao, Twoja sprawa. Swoją drogą ciekawe czy jakby powstała flaga hetero i ludzie by się z nią obnosili to czy wasza reakcja bylaby pozytywna. Kto wie.
5. To chyba nie jest tylko wśród prawicy? I to jest głównie dlatego, że te postaci są odpowiednikami postaci literackich, które są opisane inaczej. Nie słyszałem jeszcze żeby ktoś atakował Netflixa, że jest czarny chłopak w Stranger Things. Dlaczego? Bo nie jest postacią "przetworzoną" na potrzeby walki z "dyskryminacją". Przecież jakby była książka o czarnoskórym bohaterze to nikt by nie oczekiwał, że na Netflix będzie
  • Odpowiedz