Wpis z mikrobloga

Hej Mirki tak sobie ostatnio myślałem nad tym całym rozwojem technologicznym który się teraz dzieje na naszych oczach. Rozwój sztucznej inteligencji postępuje w galopującym tempie dodatkowo Unia Europejska coś tam mówi o cyfrowym pieniądzu (który niby ma być wdrożony w 2025) a wisienką na torcie jest inflacja która tak naprawdę dotyczy większości krajów na świecie. No i teraz tak się zastanawiam czy te wszystkie wydarzenia które miały miejsce zaczynając od pandemii COVID nie były skrupulatnie zaplanowane aby wygenerować problem nastraszyć społeczeństwo a potem na końcu przedstawić cudowne rozwiązanie (które raczej zbyt cudowne dla szarego człowieka nie będzie). Nie Jestem fanem teorii spiskowych jednak jak spojrzy się na to wszystko z góry dziwnie zaczyna się to układać w całość. Co wy myślicie na ten temat ? #przemyslenia #teoriespiskowe
  • 8
@netevil: Kto miałby to planować? Tak dokładnie. Po co ten plan? Co "oni" mieliby osiągnąć? Czemu akurat w taki zakręcony sposób skoro "cyfrowy pieniądz" itp można wprowadzić bez zbędnego kombinowania?
Jeżeli to nie bait to odstaw narkotyki. One niszczą mózg.
@camisetablanca tak jak tutaj inni z serii odstaw dragi itp. Ja zwyczajnie te fakty (wydarzenia a raczej ich ciąg) poddaje dyskusji. Poprostu jest wszystko zwyczajnie dość dziwne. Najpierw lockdowny które miały spowodować bankrutctwa małych i średnich firm wiadomo ze następstwem takich działań będzie inflacja (nie wspominam tutaj o dodruku pieniądza). Jakim cudem wszystkie Państwa szły tym samym kierunkiem? Nikt nie wpadł na inne rozwiązania? Teraz wojna z Ukrainą i zerwanie lub osłabienie