Wpis z mikrobloga

Mijają lata, a mit ciągle żywy. Nikt sobie nie zadał trudu by obejrzeć mecze Koreańczyków. Kiedyś były na koreańskim YT w najwyższej jakości. Obejrzałem chcąc zobaczyć te oczywiste przekręty - byłem przekonany, że zaraz zobaczę bezczelne sędziowskie ustawki i mocno się tym jarałem, i byłem zaskoczony, że żadnych kontrowersji nie było, a jeśli były np. w meczu z Włochami, to na korzyść dumnej Italii, która przecież nie mogła przegrać z jakąś Koreą - to musieli być sędziowie.
#pilkanozna #mecz
Pobierz IdillaMZ - Mijają lata, a mit ciągle żywy. Nikt sobie nie zadał trudu by obejrzeć mec...
źródło: comment_1654512335gNBae5SJd5NGSYx5hRHgSm.jpg
  • 27
@KiedysBilemRekordyWDeluxeSkiJump: Cokolwiek by się nie działo, to w każdym turnieju gdzie jakaś egzotyczna reprezentacja przypadkowo będąca gospodarzem łoi prestiżowe potęgi miałbyś ogrom teorii spiskowych. Włosi nie mogli zaakceptować, że po prostu zagrali słabo. Ale w samym meczu nie ma żadnego wielkiego darcia szat przez Italiańców, a zdjęcia z wycinków tworzą emocjonalne wrażenie jakoby sędzia z zimną krwią dokonywał oczywistych ustawek.