Wpis z mikrobloga

wolność słowa nie zwalnia z konsekwencji za propagowanie pewnych haseł


@Attacarte: Tak, ale ja jeszcze pamiętam czasy Internet w których jeśli ktoś w nim łamał prawo to trafiał do sądu i spotykał się z ostarcyzmem, a nie dostawał bana ( ͡° ͜ʖ ͡°) I do nich mi bliżej.
  • Odpowiedz
w spoilerze wrzucił info, że masakra na placu Tiananmen była pozytywna i potrzebna żeby Chiny mogły się rozwijać


@Attacarte: Mam nadzieję że za pół roku nam wyjasni dlaczego zamknięcie lotów wewnątrzkrajowych z Wuhan, ale zezwolenie na loty międzynarodowe na początku epidemii Covid-19 było słusznym posunięciem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rewool: Towarzysz Lucky w natarciu xD
✓ negowanie ludobójstwa ujgurów
✓ usprawiedliwienie masakry na placu tianamem
✓ "cenzura przyczynia się do stabilności kraju"
✓ social score? Można się przyzwyczaić
✓ "Chiny super się rozwijają, a w Polsce ludzie nadal się
  • Odpowiedz
@Outline: straszny atencjusz, który uważa się za gwiazdę, bardzo nieudolny troll, poza tym wybiela zbrodnie komunistów w Chinach. Na siłę woła ludzi, którzy tego nie chcą vide spam/flood. W ostatecznym rozrachunku większość z tego służy do promowania jego kanału na YouTube, gdzie tasuje się do pieniędzy.
  • Odpowiedz
@Michael_Scott:
@LuckyStrike: Ze spokojnego wykopka który wrzucał na luzie jakieś tam ciekawostki o Chinach, zrobił się potężny, internetowy frustrat który spamuje co drugi post na wykopie filmikiem gdzie niby wyjaśnia sprawę Ujgurów, przypomina nam o żonie azjatce i o tym, że ma dystansik do nas ale musi o tym przypominać co pięć minut żeby nikt przypadkiem nie zapomniał. Swój pobyt zwięczyłeś czymś takim:

Protesty na placu Tiananmen były
  • Odpowiedz