Wpis z mikrobloga

@Michael_Scott: Nie, różnica jest taka, że małpa po tym jak się sparzy drugi-trzeci raz to się nauczy. LuckyStrike albo jest zboczeńcem co lubi mieć całą negatywną atencję na sobie albo opłaconym przez propagandę debilem.

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Michael_Scott: Myślę, że to jest ten gościa który zrobi z siebie kompletnego debila żeby zarobić dodatkowe 10$ na wyświetleniach filmu, a wykopki mu często pomagają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 25
@Michal0173 bardziej zobaczył, że nikt nie podziwia jego cudownego życia w raju i teraz gra kartą bólu dupy trolujac świadomie lub nie większość wykopu

Mnie tylko ten typ śmieszy, w Polsce pewnie by jeździł Skoda po Januszexach i pił wude z prezesami wciskając jakieś gówno, w Chinach robi to samo tylko za dużo większą kasę bo jest white monkey ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Michael_Scott: małpa jest znacznie lepszym wykopkiem, niż lucky strike. Małpa bowiem mając do wyboru A lub B pisze wpisy losowo – a więc myli się raz na dwa razy. Natomiast lucky strike myli się zawsze.
  • Odpowiedz
@Attacarte: myślę, że opowi chodziło o to, że chinczycy małpami nazywają białych pożytecznych idiotów, którzy za mniejszą lub większą kasę służą chińskiej propagandzie. Wyjutubuj sobie „china white monkey”
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@vieniasn: @Michael_Scott: Zawsze mnie zastanawiało jakim cudem nikt jeszcze nie napisał do British American Tobacco żeby gościa zdjęli. Myślę, że bardzo szybko by się zajęli naruszeniem ich znaków handlowych, zwłaszcza w kontekście propagowania zbrodniczego reżimu.
  • Odpowiedz
w spoilerze wrzucił info, że masakra na placu Tiananmen była pozytywna i potrzebna żeby Chiny mogły się rozwijać


@Attacarte: Jedną z zalet Wykopu kiedyś była pełna wolność słowa. Jeśli takie słowa w Polsce to przestępstwo to niech go ściga prokuratura i zdejmie ten wpis, ale bany nigdy nie będą mi się podobać.
  • Odpowiedz