Wpis z mikrobloga

@Banderoza: póki co i tak się jaram, jak dla mnie taki lepszy Lost Ark (kitajskie mechaniki jakoś do mnie nie trafiały, te diabolowe są jakby bardziej przejrzyste) z opcją gry na telefonie.
Najwyżej odinstaluję jak już odbiję się do paywalla w endgame.
Jak by nie było, community jest tu potężne i może uda im się wywżeć jakąś presję na tych chciwych #!$%@?.
( ͡°( ͡° ͜ʖ(
@arcss: A to ciekawe, bo gram dzień w dzień od premiery i miałem może 2 komunikaty w formie wykrzyknika na ikonie sklepu ze nadal mam jakiś bundle dla nowych graczy, który po prostu dawał nieco więcej tych orbow xD

@Dwudziestydrugi: Generalnie warto podkreślić, że p2w w tej grze jest ogromny JEŚLI chcesz być w topie laddera, bić rankingi, etc. Mnie np w diablo jarało to, że trzeba było przygrindowac bossów
@Banderoza nie rozumiem tego bólu dupy. W każdej grze maksowales postać? MMO wszystkie co grałeś? RPG? Nie wiem, w need for speed jakimś odblokowywales WSZYSTKO?
Chcesz pograć to w immortal grasz, bez spiny, nikt mi nie każe mieć turbo uber top3 postaci ever. Znajdą się tacy co wydadzą w ch hajsu i Ci naklepia w pvp i coś się stanie? Bez sensu sranie się o te płatności.