Wpis z mikrobloga

@MisiuMajonez: UWAGA MURZYN SIE SPIERDZIAL W AMERYCE POWTARZAM MURZYN SIE SPIERDZIAL WSZYSTKIE KONSERWY POSTAWIC W STAN NAJWYZSZEJ GOTOWOSCI TO NIE CWICZENIA POWTARZAM MURZYN SIE SPIERDZIAL
  • Odpowiedz
@statiq: nie, "moje" środowisko nie przeszukuje czeluści internetu w poszukiwaniu mniejszych lub większych występków, których dokonała osoba o innym kolorze skóry, tylko po to, żeby utwierdzić się w swoim prymitywnym rasizmie. Takie akcje są wyłączną domeną prawackich przygłupów.
  • Odpowiedz
takie akcje są wyłączną domeną prawackich przygłupów.


@bacaa90: ...na których moje środowisko będzie przekopywać czeluście internetu by znaleźć haka. Zlokalizowałeś już gniazdo białej supremacji, którymi się straszny małych lewaków? Radzę podążać śladami pryncypałków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PlesniakPospolity: no faktycznie, "czeluście" internetu to konta twitterowe wiodących polityków konfederacji. Przykro mi synku, ale wrzutki z jakichś twitterowych julek z trzynastowa followersami na krzyż albo z ameryki, że murzyn brzydko powiedział w metrze to domena prawaczków i nieważne jak bardzo będziecie na ten temat łgać czy też projektować swoje wady na innych, to prawdy nie zakrzyczysz
  • Odpowiedz
@PlesniakPospolity: no i jakoś nigdy nie widzałem Mai Staśko albo Staszewskiego #!$%@?ących kocopoły o magicznych duszkach w niebie, sugerujących, że hitler nie widział o holokauście, negujących ocieplenie klimatu czy ludobójstwo w buczy. Jak znajdziesz u nich coś podobnego kalibru, to daj znać.
  • Odpowiedz
no i jakoś nigdy nie widzałem Mai Staśko albo Staszewskiego #!$%@?ących kocopoły o magicznych duszkach w niebie


@bacaa90: No chyba, że to żydowski duszek to wtedy metafizyka albo muzułmański też okej co nie? Jaranie się konfederacją ironicznie jak i nieironicznie to jest serio wyższy poziom upośledzenia umysłowego. To od zawsze była kontrolowana opozycja, a ty podniecasz się jakby od opinii tych onuc zależało twoje życie.
  • Odpowiedz