Wpis z mikrobloga

Ja jestem już stary ale w zasadzie dziękuję, że właśnie tak się potoczył los bo z tego co tutaj mówicie to kiedyś było jednak inaczej. W okolicach roku 2002 chłop zapoznawał dziewczyny na popularnym wtedy gadu - gadu. W okresie letnim i wakacyjnym to praktycznie każdego dnia odbywała się kolejna randka. Po którymś tam razie poznałem swoją kobietę i w tym roku minęło 20 lat jak jesteśmy razem w miarę stabilnym i szczęśliwym związku. Wtedy to było oczywiste i naturalne, że chłopaki spotykają się z dziewczynami. Nie wiem co od tamtego czasu się zmieniło.
#przegryw
  • 4
@mackbig: Nie wiem, może i tak było...trudno mi teraz z perspektywy czasu ustosunkować się do tego twierdzenia. Wracając wspomnieniami do tamtych czasów mojej młodości to w ogóle nie przypominam sobie takich dramatycznych historii o jakichś przegrywach. A wiedzieć trzeba, że miałem mnóstwo kolegów z podwórka. Całymi dniami graliśmy w piłkę i w zasadzie było spoko. Jak mieliśmy po 14 - 15 lat to zajawką dla nas było posiadanie motoroweru typu komarek