Wpis z mikrobloga

Podbijam, opisz to ,,mega" po 2 mg alpry ( ͡° ͜ʖ ͡°) (1mg to nawet nie jest dawka rekreacyjna więc nic dziwnego że nie poczułeś następnego dnia)
  • Odpowiedz
@DiatlowPies: wszystko wydawało sie w zwolnionym tempie kazdy moj ruch czulem z opóźnieniem jakby mnie lagowalo pierwszy raz od 3 miesiecy sie wyspalem mam zamiar wziąść xanax tez dzis ale nie wiem czy wsiąść 2mg czy 1 mg bo po jednym nic nie czuję i nie wiem czy to wina tego ze zacząłem od duzych dawek
  • Odpowiedz
@jasiek33334: 2mg to nie jest duża dawka gościu XD Jak chcesz brać na sen to weź mniej a najlepiej stosuj coś mniej uzależniającego a na fazę to możesz i 5mg sobie zjeść, alpry się nie da przedawkować praktycznie
  • Odpowiedz
@jasiek33334: Ale może nie dissuj osoby która ci dobrze radzi i próbuje cię wyprowadzić z błędu. Od 2mg zaczyna się dawka rekreacyjna, 1 mg to ludzie dostają od lekarza. Chcesz mieć fazę to jedz od 2 w górę raz na kilka dni jak nie chcesz zwiększać dawek, chcesz się wysypiać to sobie ogarnij najpierw jakieś antyhistaminy zamiast benzo
  • Odpowiedz
@jasiek33334 lol jestem w szoku,że ktoś biorąc pierwszy raz benzo i to taka dawkę odczuł jego rekreacyjne działanie XD nie wiem czy to nie placebo skoro twierdzisz,że 2 mg to duża dawka ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz