Wpis z mikrobloga

Jak zawsze zwrot kasy robiony, walnąłem się w na 99 groszy ale niech malik ma na sos do kebaba.

Co do gali - zero zaskoczenia. To samo, co na ostatnich fame'ach itd - po prostu przejadły mi się te gale, ciągle to samo. Te same ryje, na te sztucznie pompowane dymy już się nie idzie nabrać.
Jedynie szkoda zmarnowanego czasu, mogłem w tym czasie np. spać.

Minimalne pokłady nadziei jeszcze w tym Prime, ale to zobaczymy.
Ogólnie formuła się wyczerpała imho

Osoby typu Denis nie powinny mieć możliwości docierania do szerszej publiki bo to szkodnik społeczny.
Promowanie sex-influencerek to samo.

Krótka opinia co do walk:
- Brodnicka ze Szpilkową = turbo gówno (szpilkowa same przegrane, ta druga "mistrzyni" #!$%@? się ciosu boi zadać)
- Koksu z drugim koksem - x D KANAPECZKA XDDD
- Anal ze starym - niby spoko ale na ch... to przerywać, za mało serducha zdążył pokazać
reszty walk nawet nie pamiętam

#famemma #highleague
JanParowka - Jak zawsze zwrot kasy robiony, walnąłem się w na 99 groszy ale niech mal...

źródło: comment_1654423599Wc5dpOISsOj3nLwXgv9Fj2.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@nexe: nie wiem jak w innych płatnościach, ale zawsze płacę PayPal - to niezależny operator, który ma #!$%@? na układy. Zwraca i tyle.
Jak płacisz blik'iem to musisz chyba złożyć reklamację na stronce HL i to ich ciapat moderator ocenia czy Ci się należy czy nie. Tak robiłem na początku w Fame i nawet nie odpowiadali, wyjebka.

Tylko nie wiem czemu czasem od razu jest zwrot a czasem trzeba czekać tydzień
JanParowka - @nexe: nie wiem jak w innych płatnościach, ale zawsze płacę PayPal - to ...

źródło: comment_1654424034tjUqSZ5mSKp5JMZiJj2ifJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@JanParowka: Ja #!$%@? wiekszej cebuli nie widzialem, zeby obejrzec gale ze śliną w mordzie i potem pluć się o 30zł...
Ale w sumie twój nick i bordo mówią o tobie wszystko.
  • Odpowiedz