Wpis z mikrobloga

Kilka dni temu byłem na randce z dziewczyną z Tindera. Spośród kilku innych, które były mocno creepy, ta ostatnia była najlepsza. Wszystko się zgadzało z profilem, poza tym był taki vibe, że spędziliśmy ze sobą prawie siedem godzin. Godzin, podczas których, poza ciekawą rozmową, zdążyły paść również propozycje kolejnych spotkań (i to niekoniecznie z mojej inicjatywy) ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zero księżniczkowania, brak kija w dupie, fanka czarnego humoru, no i sześć lat młodsza ode mnie. Ciekaw jestem, jak się to rozwinie. Mirki, szukajcie, a znajdziecie ( ͡ ͜ʖ ͡)

#podrywajzwykopem #tinder
  • 53
@Pozytywny_gosc: Wysępiła ode mnie nr telefonu, a z samego Tindera przenieśliśmy się już na FB. Raz zagaję ja, raz ona, bez ciśnienia. Jesteśmy już umówieni, ale czeka mnie i ją wyjazd kilkudniowy, stąd do następnego spotkania półtora tygodnia.
@ChudyGrubas: No a powiedzcie mi tak szczerze mirasy @anonekxd też. Nigdy nie miałem tindera ani żadnych apek randkowych, ale w końcu będę musiał założyć, stety niestety.
Jak oceniacie tam dziewczyny jakościowo? Pytam, bo nie mając nigdy tam konta jestem jakoś dziwnie zrażony jak słyszę, że ma laska konto na tinderze: od razu myślę - brzydka xD

Dlaczego? Przyszedłem na studia nie było ładnej dziewczyny w grupie, która by była wolna -
@Rzewliwy_wykolejeniec: Jak wyżej wspomniałem, znajduje się tam spory procent zblazowanych panienek, jeżeli chodzi o urodę, to przeważają te niezbyt nachalne z urody oraz instagramowe modelki. Ja omijam kaszalotów oraz modelki, stąd spośród dziewczyn w przedziale 7-8/10 jest naprawdę w czym wybierać. Jeżeli jest o czym pisać, dziewczyna nie odpisuje półsłówkami, dodatkowo od czasu do czasu sama zagai, to po kilku dniach proponuję spotkanie, które wszystko weryfikuje. Miałem też takie, z których
@prerogatywa: Dołączyłem na studiach nawet do organizacji studenckiej, organizowałem targi pracy, serio się udzielałem i udzielam i dla mnie wg mnie w szkole średniej to ostatni dzwonek żeby coś znależć, atrakcyjna dziewczyna 19+ wolna to jak yeti wg mnie i takie gadanie też. Ja teraz w grupie nie mam ani jednej singielki serio xD

Zajęcia sportowe to jakie masz na myśli? Nie pytam złośliwie, tylko serio pytam, bo o tańcach towarzyskich