Wpis z mikrobloga

@szpongiel: "mem" nie jest tak trafny jak ci się wydaje. Dla normików ten mem ma być odebrany w stylu że firma promuje coś kompletnie nie związanego z produktem i to jest hehe śmieszne i prawdziwe.

Drugie dno polega na tym że ten komiks nawiązuje do prawackiej teorii spiskowej która twierdzi że Żydzi specjalnie promują związki między czarnymi i białymi żeby zniszczyć białą rase.
  • Odpowiedz
@elf_pszeniczny: no ja też nie jestem jakimś fanem „tęczowego kapitalizmu” robionego na siłę, ale jest mi on kompletnie obojętny, przecież gdyby nie wrzucano tutaj tych reklam to nawet nie wiedziałbym o ich istnieniu XD wiadomym jest, że robią to czysto pod PR
  • Odpowiedz
Absurdalny jest Berger King i inne gejonezy (picrel).


@szpongiel:

Może i absurdalne są te wynalazki w tęczę, ale gdyby nie Wy, nigdy bym się o nich nie dowiedział. Mieszkam w jednym z bardziej lewackich miast w najbardziej lewackiej dzielnicy, a o PM słyszałem tylko na mirko.
  • Odpowiedz
Mieszkam w jednym z bardziej lewackich miast w najbardziej lewackiej dzielnicy, a o PM słyszałem tylko na mirko.


@Jin: Teraz mam rozkminę, które to miasto/dzielnica mają taką opinię. Strzelam - Poznań Jeżyce? Czy nie Polska i Berlin Kreuzberg?
  • Odpowiedz