Wpis z mikrobloga

@litosciwy o Panie zloty, tak to można latać w delegacje ( ͡º ͜ʖ͡º) miło zobaczyć w niedzielny poranek zadowolonego Mireczka, życzę jak najlepszego spędzonego czasu ʕʔ nie zapomnij nakupic syropu klonowego (ʘʘ)
  • Odpowiedz
  • 6
@v1lk: takich pozytywnych Mirków tutaj brakuje. Dziękuję! U mnie jest 3 rano, ale żyję w "starym" modelu biologicznym i nie chce mi się spać bo spałem w samolocie więc jakbym miał noc za sobą
  • Odpowiedz
@litosciwy Uh, jeszcze kilka dobrych dni zajmie się przestawić pewnie, ale na pewno jest to ciekawe uczucie tak posiedzieć w takim klimacie, z mojej strony zazdro i jestem bardzo zadowolony że Ci się podoba ( ͡º ͜ʖ͡º) oby tak dalej i oby było Ci w życiu miras tylko lepiej i lepiej (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
  • 1
@v1lk: no właśnie dla nocnego Mirka to łatwiej bo jak pójdziesz o północy spać to tak jakbyś poszedł k 6 w Polsce :) kolejny raz dziękuję, jesteś super!
  • Odpowiedz
  • 2
@v1lk: kolejny funfuct, w tym kiblu jest dodatkowy wypust, który leje wodę na dole w strone kanalizy, co popycha Barabasza przy spłukiwaniu, a dalej nie wiem jak to działa ale następuje zassanie wszystkiego na pełnej
  • Odpowiedz