Wpis z mikrobloga

Słuchajcie u mnie na siłownie chodzą takie dwie brzydule i podchodzą do przystojnych oskarków coś tam, że niby pomóc a tak naprawdę potem wymieniają się instagramem itd.Chodzi o to, że nawet brzydkie różowe wierzą, że mogą mieć przystojniaka + faceci się nie szanują i są ulegli bardziej od kobiet.Wystarczy przejść się po galerii nawet sklepowe, które ważą 100 kg patrzą i uśmiechają się do Chadów a brzydkie faceci nawet nie śmią się popatrzeć na ładną dziewczynę, bo podświadomie wiedzą, że dostali by kosza lub jakiś niemiły tekst.Nawet będąc na siłowni możecie zobaczyć, że jakieś grubaski lukają na przystojniaków a brzydcy faceci grubi itd nawet nie patrzą na te ładne dziewczyny.Co więcej dodam, że nawet starsze mężatki lub babcie patrzą na młodych przystojniaków.
#przegryw #rozowepaski #silownia #tinder #badoo #hipergamia #p0lka
  • 9
  • Odpowiedz
@Onaaa20: Ostatnio byłem w klubie po iluś latach przerwy i ze smutkiem stwierdzam, że luby są pełne smutnych ludzi. Kobiety, nie podchodzą same, czekają aż ktoś je zagadnie, po czym maja go w dupie, bo im zależy tylko na podbiciu ego że są ładne, nawet sie nie starają w tym tańcu, nie patrzą na ciebie, bo przyszedł jakiś normik a nie chad. Najgorzej jak są z koleżankami, bo często widziałem jak
  • Odpowiedz
@Marek_Rekus: To oczywiste kobiety chodzą tam podbić ego z koleżankami lub potańczyć.U mnie w klubie chodzą 40 latki i młodzi 20 latkowie przystojni do nich zarywają także jak tu mogą nie mieć wymagań ;)

Także ja nawet nie myśle o związku mam jakieś tam koleznaki wole im nawet coś pomoc fiansowo czy coś kupić i mieć relacje fwb niż pajacowac.Na koncie sponsora na Tinderze od razu mi odpisują i same się
  • Odpowiedz
@Marek_Rekus: Jeszcze w tych czasach niewiadomo ile potrwa świat to wole przeżyć te 20 lat wykorzystać życie nawet coś zwiedzić niż użerać się z kobietą.Jakbym spotkał jakąś mądrą to może i bym się zaangażował ale w tych czasach to graniczy z cudem bo na tych portalach randkowych to same zaburzone i niestabilne emocjonalnie.
  • Odpowiedz