Wpis z mikrobloga

@jaitywiemy: moja koleżanka ma takie stopki - nie mówię o haluksach, bo ich nie ma, ale ma tak, ze nie ma praktycznie paznokci, na tym dużym ma nawet widoczny ale na reszcie ma niewidoczne lub wcale :(
to nie jest jej wina, ze takie ma, ale haluksy mogłaby zoperować, to fakt, bo za kilka lat będzie o wiele gorzej :(
A ci wszyscy którzy się z tego śmieją, niech spojrzą na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Slavukr: a ja tego nie rozumiem co to znaczy xD ja tez mam takie palce do srodka od urodzenia, podobno mogli to operowac jak bylem dzieckiem ale. Nie chcieli rodzice i cos tsm probowali mi cwiczeniami i takimi wkladkami. Ja ro osrywalem, chociaz chyba sie lekko poprawilo od tefo co bylo na poczatku.

I nie ogarniam tego, wiadomo ze to jest jakieś "napiecie" od sciegna i je czuje, ale jestem do
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czaszkopranie: imo zalezy od czego ma i jak o to dba, a utrzymywac neutralny stan nie jest trudno. Ja mam od urodzenia. Nie czuje zeby sie poglebialo, wrecz odwrotnie, jak cwiczylem to troche sciegna sie zluzowaly, bo kiedys nie potrafilem nawet sprawic aby te duze palce nie wchodziły pod reszte.

W sensie ja mam troche mniejsze niz to co tutaj. Te przypominaja te okropne zdjecia haluksow z google grafika.
  • Odpowiedz
Chodzi o to że "książniczka" porobiona jak tu tego ę ą a o stopy nie umie zadbać tym bardziej że kreuje się na "sportowczyni" na botoks i inne duperele ma a na wady stopy nie?


@Slavukr: no imo to ty sobie stworzyłaś obraz tego kim ona jest, boli cie to i teraz znalazlas sobie "okazje" do ataku xD

A ona po prostu moze miec #!$%@? w te stopy. Najwyrazniej ma inne
  • Odpowiedz