Wpis z mikrobloga

@Kupamilosci Jakbyś czytała historię to byś wiedziała że tak jest. Liberalizm to wypierd masoński a rozpijanie chłopstwa i ludności było domena rasy kupieckiej. Z początku myślałem że twój różowy kolor to troll ale po tym odpierdzie wiem że tylko kobieton mógłby coś takiego wypierdziec. Wracaj do kuchni obierać ziemniaki.
  • Odpowiedz
no jednak ci co budowali ten świat to zrobili to rękoma niewolników, a niewolników wybierało się na podstawie koloru skóry.


@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni: no patrz a jednak europa przed czasami kolonialnymi rozwijała się i tak szybciej niż czarny ląd. Nasi przodkowie wykorzystali to co i tak było bezużyteczne.
  • Odpowiedz
Jakbyś czytała historię to byś wiedziała że tak jest. Liberalizm to wypierd masoński a rozpijanie chłopstwa i ludności było domena rasy kupieckiej.


@stale_prawo: no okej ale tak było i to nie zmienia faktu, że to oni wypracowali świat w którym żyjemy beztrosko ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Życie beztroskie jest domeną upadłych. To się kończy i widać to po upadku liczby urodzeń, szerzeniu się dewiacji i wchodzeniu w nasze miejsce innych ras.


@stale_prawo: wiem o tym i w tygodniu pracuję, żeby miesięcznie oddawać 10k w podatkach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@stale_prawo:

Życie beztroskie jest domeną upadłych.

A więc dlaczego żyjesz beztrosko upadły człowieku, skoro możesz zapisać się do legii cudzoziemskiej na Ukrainie i żyć z dreszczykiem?

Liberalizm to wypierd masoński

Protokoły mędrców syjonu to fejk.
  • Odpowiedz
Jakbyś czytała historię to byś wiedziała że tak jest. Liberalizm to wypierd masoński


@stale_prawo: ,,czytać historię" co to ma niby znaczyć xd. Naucz się polskiego, zanim zaczniesz pisać wypierdy.

Liberalizm to główny składnik sukcesu okcydentu. Europa bez liberalizmu to rosja. Biedna, pijana, zacofana i zdegenerowana moralnie.
  • Odpowiedz