Wpis z mikrobloga

  • 2
@Phyrexia

@Dajzel: Wspaniała nauka samodzielności. Lato spędzone na pasaniu się przed domem od rana do wieczora i zabawach polegających na bieganiu, machaniu kijami i darciu się. Potem tacy rodzice są zdziwieni, że ich pociecha wyrasta na małego kryminalistę kradnącego batony w Żabce, pastwi się w szkole nad innymi uczniami albo ma problemy z nauką bo zamiast pomocy w nauce od rodziców resztę dnia spędza na bieganiu i kopaniu w
  • Odpowiedz
@Phyrexia no o tym mówię. Zapomniał wół jak cielęciem był. To przestań cisnąć po innych dzieciakach i nazywać spędzanie czasu poza domem wypasaniem, bo sama robiłaś to samo.
Nie mówię, że te krzyki nie są w---------e, bo ja też czas zwracałam uwagę takim małym gnojkom którzy krzyczeli mi pod oknem. Ale no pamiętam, że też tak robiłam więc i tak staram się być wyrozumiała.
  • Odpowiedz
@Phyrexia nie zaprzeczyłaś ogólnie. Na mój komentarz o tym, że nigdy nie rozrabiałaś i zawsze byłaś posłuszna odpisałaś 'nie jako małe dziecko'. Nie można tego zrozumieć inaczej niż tak, że przeczysz moim słowom powołując się jedynie na swój okres dziecięcy. To Ty pisz że zrozumieniem, jeśli nie to miałaś na myśli.
  • Odpowiedz
@rowerbicycle123: 'W sumie co mnie obchodzi komfort mieszkańców, typ mi daje bańke pod stołem za budowe, co za różnica, że wyjebiemy większość drzew, zablokujemy korytarz powietrzny, a latem ludzie to mieszkający będą się smażyć, chcą chłodu i drzew to na wieś, albo do lasu.' - pomyślał urzędnik
'W sumie co mnie obchodzi, czy komuś przeszkadza g---o mojego psa.' - pomyślał psiarz
'W sumie co mnie obchodzi, czy ktoś jeździ tą
  • Odpowiedz
Wspaniała nauka samodzielności. Lato spędzone na pasaniu się przed domem od rana do wieczora i zabawach polegających na bieganiu, machaniu kijami i darciu się. Potem tacy rodzice są zdziwieni, że ich pociecha wyrasta na małego kryminalistę kradnącego batony w Żabce, pastwi się w szkole nad innymi uczniami albo ma problemy z nauką bo zamiast pomocy w nauce od rodziców resztę dnia spędza na bieganiu i kopaniu w piachu.


@Phyrexia: Co?
  • Odpowiedz
@Phyrexia: A może ustosunkuj się do argumentów zamiast interesować się moja osobą? ( ͡º ͜ʖ͡º) Dla mnie widzisz ta historia to ciekawy przykład jak wyglądały początki mojej kariery w nowej dla mnie branży, po odejściu z ciężkiej roboty. Żaden powód do wstydu. To, ze ty tak odbierasz czyjaś zwyczajna historie o pracy świadczy o tobie nie najlepiej szczerze mówiąc. Myślę, ze dobrze by ci zrobiło,
  • Odpowiedz