Wpis z mikrobloga

@Coletti1899: Bardzo mi miło z tego powodu. Zawsze się cieszę, gdy mogę pomóc :).

Odnośnie 22 to większość kojarzy się z datami.

Możesz dać np.:

* Ciekawe święto z 22 lipca. Masz tam od razu parę ciekawostek z tym związanych podane.

* Inna data to [22 stycznia 1920](http://blog.surgepolonia.pl/2012/01/13-letni-antos-petrykiewicz-–-najmlodszy-bohater-odznaczony-orderem-vitruti-miliati/) kiedy to nadano Krzyż Srebrny Virtuti Militari Antosiowi Petrykiewiczowi 22 stycznia 1920 r. (do dziś jest najmłodszym uhonorowanym tym odznaczeniem). Późniejsza
@Szkarpet: Dzięki wielkie! Z 22 i 24 walczyłem chyba od środy. Dwie ciekawostki wyleciały mi na momencie. Dziś jakoś udało mi się wybrnąć. Post już leży na blogu. Szkoda, że wcześniej nie skojarzyłem 22 z Apokalipsą św. Jana. Biblia to też jeden z moich ulubionych tematów. W przyszłości pojawi się za to kilka biblijnych wpisów ;) Generalnie przyjąłem, że nie chcę ułatwiać sobie zadania datami. Zabawa straciłaby na oryginalności. Choć nie
@Coletti1899: Nie ma za co. Jak następnym razem będziesz miał znów jakiś zastój z pomysłem to śmiało możesz się odzywać. Zawsze chętnie pomogę :). Tylko musisz mi dać trochę czasu bo dziś Twój wpis przeczytałem dopiero po ponad 4 godzinach od jego publikacji, dlatego tak późno Ci odpisałem.

Zatem zabieram się za czytanie Twoich nowych liczb. Pozdrawiam :).