Wpis z mikrobloga

Mam od niedawna duży #ogrod i szukam elektryczne nożyce do żywopłotu którego mam bardzo dużo i pomyślałem ze zamiast ciągać się z kablem kupię coś na #akumulator . Zacząłem szukać i widze ze niektóre firmy wszystkie #narzedzia maja na aku ( #kosiarka, piły rożnego rodzaju itp które tez będę chciał kupić) wiec myśle ze warto zainwestować w jedna firmę i mieć pare aku do wszystkiego. Pytanie tylko czy warto w coś takiego pójść i jeśli tak to jaka firmę wybrać? Na użytek domowy ale tez nie chce chińczyków które będą się psuć po roku.
#ogrodnictwo #remont #pytanie
  • 8
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanObserwator: warto, wybierz sobie firmę, która ci odpowiada i możesz sobie kompletować zestaw narzędzi. Ja teraz przechodzę na sprzęt makity, ale wcześniej myślałem nad ryobi, też robi spoko sprzęt.
  • Odpowiedz
@prnppp: no właśnie widziałem ze makita i ryobi chyba najbardziej popularne ale chciałem tez zasięgnąć jakiejś rady co ewentualnie wybrać bo potem ciężko zmienić firmę jak sie już ma troche sprzętu i aku.
A jak u ciebie? Czemu akurat makita?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PanObserwator: miałem ryobi i mi się lisica zepsuła przy pierwszym użyciu xD ale mam trochę sprzętu makity i jest w porzo. Mają też dosyć szybko ładujące się baterie. Jedynie kosiarkę akumulatorową kupiłem z OBI z ich sprzętu, ale może kiedyś zmienię na makite jak będę miał więcej akumulatorów
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanObserwator: warto, bo aku to czesto najdroższy element zestawu. Tymbardziej że z tego aku zasilisz tez narzędzia warsztatowe.
Tanie aczkolwiek wcale nie tragiczne jakościowo to einhell, dedra, graphite parksie, dexter, meec. Nieco lepsze ryobi, erbauer, worx.
Gdybym teraz kompletował od 0 taki zestaw brałbym erbauer.
  • Odpowiedz