Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dzisiaj trochę rozmyślałem nad swoim doświadczeniem w związkach damsko-męskich. Jak miałem 19 lat to znalazłem sobie 20-letnią dziewczynę. W wieku 23 lat znalazłem drugą, która miała 26. Teraz ja mam 26 lat i znalazłem sobie 30-latkę. Zawsze wybierałem te starsze, bo brzydziło mnie to w rówieśniczkach, że patrzą tak na dojrzałych mężczyzn. W sensie, że np. byłem w liceum a laski mówiły jakich to one mają dojrzałych partnerów studentów albo i absolwentów. Ja wtedy uznałem, że nie byłbym w stanie być z dziewczyną, która ma ciągoty do starszych, bo takie ciągoty u kobiet mnie brzydzą. Dlatego też zawsze pociągały mnie kobiety, które szukały sobie młodszych. Więc siłą rzeczy znajdywałem sobie zawsze starsze od siebie. I dopiero teraz zrozumiałem, że niewiele się różniłem od tych koleżanek z liceum.
Taka rozkmina mnie dzisiaj naszła po paru piątkowych piwkach z moim 4 lata starszym milfem.
#milf #zwiazki #wiek #piatek

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #629a6799ca5dcc04e537736d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 7
@coladelirium: jak 25+ latki są w 80% już brzydkie, a 90% 30 latek - celulit, zmarszczki, nadwaga, smutek i sukowaty wyraz twarzy po 3 toksycznych, nieudanych związkach z badboyami. Kobieta ma swój prime w wieku 18-22 i wtedy należy szukać swojej perełki

Żadna zaradna, ambitna, niezależna kobieta 30+ z własną firmą i zarobkami 30k + nie może się równać z 22 latką biedną studentką ćwiczącą od czasu do czasu na siłce
knur:

Żadna zaradna, ambitna, niezależna kobieta 30+ z własną firmą i zarobkami 30k + nie może się równać z 22 latką biedną studentką ćwiczącą od czasu do czasu na siłce - w swoim prime time.


@Pozytywny_gosc: otóż to. Pisałem o tym kilka razy jeszcze jak miałem konto. Z resztą zaraz to przywołuje miłośników kategorii milf, którzy wprawdzie nigdy nie widzieli z bliska nagiej kobiety 30+ ale wg nich to jest