Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś miesiąca z lodówki wyskakuje mi Millie Bobby Brown. Jaka to już jest dorosła, w jakim programie była, co powiedziała, gdzie zagra, jaką ma stawkę za odcinek serialu, artykuł Vogue, artykuł w New York Times etc... No i początkowo nie byłem przekonany do nowego sezonu ST, zwłaszcza że 3 kończyła się dla mnie idealnie. Ale w końcu znalazłem chwilę na pierwsze odcinki nowego sezonu i powiem wam że nie wiem o co chodzi z tą laską, jest jak dla mnie totalnym drewnem na ekranie, z tych dzieciaków moim zdaniem gra najgorzej ze wszystkich. Młodsza wersja Zoe Kravitz która też jest takim totalnym drewnem niemalże bez mimiki. To w sumie smutne że jak od dawna w muzyce były boostowane sztucznie beztalencia, teraz nagle taki trend się przeniósł do kina...

Nie wiem czy tylko ja odnoszę takie wrażenie, ale dla mnie jej gra aktorka jest fatalna.

#strangerthings #netflix #seriale
źródło: comment_1654276394pZQDCjpYbjfEs4QRPRt9wZ.jpg
  • 15
@michalxd21: Cały czwarty sezon przewijam sceny z nią, nawet nie przez jej postać, tylko ten wątek jest słaby, no oprócz ostatniego odcinka. Co do aktorki, weź poprawkę że pozatrudniali do serialu dzieci, no i to nie jest tak, że nagle wszystkie będą aktorami. Rzadko robią kariery.
@balrog84: wiem że wzięli do obsady dzieciaki, ale nigdzie nie widziałem żeby ktoś skrytykował jej grę aktorską. Wszędzie słyszę że jest ikoną, że jest takim (nie wiem jak to nazwać) nagłówkiem młodego pokolenia. Poza tym na filmwebie widzę że jest najlepiej ocenianą kreacją tego sezonu. Kurde czy ja oglądam ten sam serial, czy 90% osób bierze ocenę na podstawie jakiegoś nieznanego mi czynnika?
źródło: comment_1654277149NoJFk6eX1pIon7neL6LYHg.jpg
@michalxd21: a to widocznie sztucznie ktoś tu pompuje, ja nawet nie wiem jak ona się nazywa, pierwszy raz widzę jej fotkę poza serialem, więc nie wiem, to widocznie masz inne internety ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Generalnie w tym serialu to ciężko mi wskazać kogoś z jako taką grą aktorską wśród młodzieży, ta max i dustin są naturalni, podobała mi się córka Umy Thurman wcześniej, a tu kuleje.
@michalxd21 Ja znowu zauważyłem, że wszędzie pompowany jest Tom Cruise. To chyba idą zlecenia z ich firm menadżerskich, że wtedy i wtedy ma być głośno o danym człowieku. Kilka artykułów w poczytnych gazetach/portalach, inne podłapuja a owczy pęd robi robotę.
@AugustinTarrou: na początku jak była "dzika" to tak, to robiło robotę. Ale teraz jest już cywilizowana, ma chłopa, znajomych, przyjaciół. Jakieś frustracje, złości, coś o kłamstwach. Wgl tego nie czuć. Nigdy nie wskoczy na poziom grania dziwka co Johnny Depp, Tom Hanks, Robin Williams, ale to wygląda tak jakby serio była traktowana jak gwiazda na planie (a pogłoski były że sodówka), a jako że nie mogą jej wymienić na kogoś innego
@michalxd21: szczerze mówiąc #!$%@? ja w tym sezonie, nie wiem czy to wina scenarzysty czy aktorki. Bo na prawdę nudno się ja oglądało w tym sezonie (szczególnie na początku-przewijalem sceny). Pierwsze sezony zajebiste z nią, no ale w tym sezonie to nie zasługuje na najwyższą ocenę (bardziej bym dal Robin, Hopperowi lub Murrayowi). W ogóle na filmwebie to większość idiotów jest którzy źle oceniają filmy, seriale i aktorów.