Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marciano31: Ja też nie mam u siebie takiej opcji. Ani w zepp nie widzę możliwości dodania stravy ani w stravie dodania urządzenia od zepp. Obie apki można połączyć z google fit i tak mieć podsumowania, jeżeli to dla Ciebie jakieś rozwiązanie.
@marciano31: U mnie synchronizacja ze Stravą na zegarku Xiaomi i aplikacją od tego zegarka działała tragicznie. Spora ilość treningów nie była synchronizowana. Tak więc ostrzegam, że u Ciebie może być podobnie.
@py15 sprawdzę jeszcze aplikację zepp (bez life). Jeśli faktycznie te treningi się nie synchronizują jak trzeba to może lepiej zainwestować w jakiś inny zegarek do stravy, ale to temat na osobny wątek :)
Udało się, logowanie musi się odbyć za pomocą maila, jeszcze tylko test, czy trening sam załaduje się do strava i będę się rozglądał za zegarkiem xiaomi :) dzięki za pomoc
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marciano31:
Małe info.
Zainstaluj pełna wersję apki Zepp, apka Stravy nie musi być zainstalowana (program nie korzysta z apki).
Zepp Life obsługuje tylko synchronizację z Google Fit.

Do apki Mi Fit, Zepp i Zepp Life logujesz się tym samym kontem.
@pcela dzięki, mam Zepp, robiłem już testy na obu apkach zepp i strava : Obie na raz - było ok. Tylko Zepp - Dzisiaj krótka trasę zaryzykowałem Zeppem i niestety połowy trasy mi nie zapisał... Jeszcze powtórzę test na Zepp, ale prawdopodobnie będę się jednak rozglądał za Garminem,..