Wpis z mikrobloga

Zwiększenie rozdawnictwa zwiększy inflacje. Większa inflacja to większa presja na zwiększenie stóp procentowych. Zwiększenie stóp procentowych (w teorii) powinno walutę umocnić.

Rynek i tak pójdzie gdzie chce.
@Artic: A ja może powiem szokującą rzecz ale to co przedstawią ogólnie poza drobnym rozdawnictwem będzie przekonywaniem że trzeba zacieśnić PP i coś tam odwalą albo zastopują i żeby ich elektorat to zrozumiał podeprą wojną inflacją itd.
@Liarek123: Obudź się, wybory idą a moim zdaniem zacierają rączki na kasę z KPO. Ciągle sprzedają też emisję CO2. Oby do wyborów a ewentualne zacieśnianie pasa dopiero po.
Jestem pewny że w sobotę zrewaloryzują 500+, dadzą 14 i 15 emeryturę i jakąś pomoc dla kredyciarzy. Chcę zagrać na USD/PLN bo jest i tak blisko wsparcia i ewentualny SL to całkiem nieduża strata w porównaniu do potencjalnego zysku. Zazwyczaj unikam walut ale
@Artic: Dobrze, ty myślisz swoje ja swoje, nie wspieram PiSu, po prostu obiektywnie podchodzę do tego że żeby rządzić to jeszcze trzeba mieć czym i dobrze o tym wiedzą. Pogadają jak to putin i pandemia wpłynęły na świat i że muszą teraz być odpowiedzialni, pogadają pare słów o PO jak to było źle i że oni teraz to robią żeby nie było źle itd.

I ich elektorat to kupi, więc będą
Nie przyszedłem na wykop się zakładać tylko wymieniać zdaniami. Jak chcesz się z kimś zakładać to zapraszam na giełdę i postaw na to co uważasz że wzrośnie/spadnie zgodnie z twoimi przemyśleniami.