Wpis z mikrobloga

@kryptonim_putas: myślę, że rozwiązaniem jest tutaj obniżenie marży w hurcie Orlenu. Być może wykorzystanie kasy z certyfikatów CO2 do mitygowania wahań cen ropy. Jako przedsiębiorca szczerze mówiąc wolałbym mieć VAT 23% na paliwie, ale żeby Orlen jechał na "normalnych" marżach, a nie doił ile fabryka dała.
  • Odpowiedz
To ja jeszcze przypomnę, że obecnie w czystej teorii nasze kochane państwo obniżyło akcyzę/vat (już dokładnie nie pamiętam) do 0%, poczekajmy jak to p--------e jak wszystko wróci do normalnych podatków
  • Odpowiedz
@PanWidelczyk: Nigdzie to chyba nie jest rozgłaszanie ale w MCER wybudowali scenę i od pracowników wiem, ze będzie spotkanie pisu. Nawet pływalnie zamykają na ten czas.
  • Odpowiedz
@wallygatorrrr ma wpływ, tak jak wiele innych rzeczy. Ale chyba znam tylko jedna osobę której inteligencja nie pozwala na zrozumienie przepisów drogowych.

A ty sobie wymyśliłes filozofię, że każda osoba głosująca na PiS jest debilem, bo pasuje ci twojego prostego światopoglądu.

Żyjesz sobie zamknięty w swojej liberalnej bańce i jedyne co robisz to polaryzujesz społeczeństwo swoimi ograniczonymi światopoglądowo i obrażającym komentarzami
  • Odpowiedz
@Gufeczek o nie, zostałem wyzwany od libka przez pisowca którego bardzo osobiście zabolało moje zdanie xD W tym momencie się moja cierpliwość do Ciebie skończyła, bo widzę że naprawdę mam doczynienia z osobą mało inteligentną, więc napiszę inaczej. Wydupcaj na śmietnik pasożycie ;)
  • Odpowiedz
@wallygatorrrr nie jestem pisowcem i nie zabolało mnie osobiście twoje zdanie bo nie wykonuje pracy za minimalną stawkę, co nie znaczy, że nie mogę utożsamiać się które mają gorzej w życiu.

Myślałem że to miejsce do dyskusji więc jeśli brakuje ci cierpliwości to po prostu nie pisz takich komentarzy jeśli nie chcesz dyskutować. Obrażania nie będę nawet komentować.
  • Odpowiedz
@GoodLikE: Cóż rządy PIS są takie super że mimo tego że linia frontu przebiega setki kilometrów od polskich granic to Polska a nie Ukraina sobie głupi ryj rozwali.

  • Odpowiedz