Wpis z mikrobloga

@GoodLikE: warto dodac, że w KPO jest też nowiutki podatek od aut spalinowych (nie wiadomo jeszcze jak wysoki) opłata za rejestracje auta spalinowego, wpisane płatne wszystkie autostrady i ekspresówki ( w tym wypadku rząd się zarzeka że tylko dla dmc>3.5t ale wiemy jak się skończy)
  • Odpowiedz
Za Tuska się gorzej żyło tylko 2 zł emeryturę podniósł, ze te karakany wygrają w wyborach to pewniak ale ze będą mieć większość to będzie jakiś żart.
  • Odpowiedz
@GoodLikE: tak #!$%@? ale od onuc to niektóre pajace malkontenci wykopowi wyzywali, i to przy poklasku gawiedzi, kiedy ktoś śmiał stwierdzić, że gruz będziemy przez te wojenke żreć. I przez głupie pomaganie, głupie bo w nas drastycznie uderza. Pomagać trzeba ale nie takim kosztem, a nawet wypadałoby zarobić, jak niegdyś np. Turcja na uchodzcach. Rząd robi co chce bo ma idiotów za obywateli.
  • Odpowiedz
@GoodLikE: Znaczna część społeczeństwa myśli jeszcze, że to na chwilę, że jeszcze miesiąc, dwa, skończy się wojna i wrócą "stare" ceny. A tu trzeba będzie być może latami z tym żyć.


@szef_foliarzy taki #!$%@?. Robię z wyborca pisu i jak powiedziałem, że obajtek podniósł marzę to odpowiedział, że przynajmniej inwestuje ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@GoodLikE: i tak będziemy sobie komentować, śmieszkować, złorzeczyć i pomstować. A ceny będą rosły, rosły i rosły. Póki nikt nie ruszy dupy to się nic nie zmieni. W tym kraju już dawno powinni szaleć jakieś "żółte kamizelki", bo PiS jest jak Putin, tylko argument siły do nich przemawia.

Nie chodzi mi o "niech ktoś, coś...". Są w tym kraju organizacje przedsiębiorców, teoretycznie jest jakaś opozycja. Ja jestem zwykłym, szarym no-name'em. Z
  • Odpowiedz
  • 0
Najciekawsze jest to, że praktycznie w wiekszosci krajów ceny paliwa poszły do góry. Ceny ropy nie są rekordowe a ceny paliw tak. Przypadek?
  • Odpowiedz
podkarpacie to największy elektorat PISu więc sobie tam cierpcie i dalej na nich głosujecie, jak nie dotyczy to Ciebie to sorki, ale Duda u was miał 76 procent lekko


A jaki wpływ ma PiS na ceny paliwa? Podatki? Przypominam, że UE reguluje minimalną stawkę VAT i akcyzy na paliwa płynne. Co zatem powinni zrobić rządzący, skoro i tak nominalnie mamy najniższe ceny w UE za wyjątkiem Węgrów i (chyba) Bułgarów? Proszę o
  • Odpowiedz