Wpis z mikrobloga

@saakaszi: chyba synek nie rozumiesz co bedzie oznaczac tęczowa okupacja. Z dwojga zlego wole srac za stodole. Jak macie co do tego watpliwosci, to wystarczy sie wbic na jakas zamknieta grupe, forum dla teczowych. Moze pozniej wrzuce pare screenow( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@saakaszi: chyba synek nie rozumiesz co bedzie oznaczac tęczowa okupacja. Z dwojga zlego wole srac za stodole. Jak macie co do tego watpliwosci, to wystarczy sie wbic na jakas zamknieta grupe, forum dla teczowych. Moze pozniej wrzuce pare screenow( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Bolololo00: Czy te grupy często fantazjują o świecie gdzie się nawzajem faceci gwałcą podczas srania? I w ilu zamkniętych grupkach o tej
  • Odpowiedz
Czy te grupy często fantazjują o świecie gdzie się nawzajem faceci gwałcą podczas srania?


@suluf: zdecydowanie czesciej niz heterycy

I w ilu zamkniętych grupkach o tej tematyce jesteś?


@suluf: niestety zajrzalem do zbyt wielu. Nigdy bym nie pomyslal, ze wsrod nas sa takie zaburzone jednostki :(
  • Odpowiedz
@suluf: zdecydowanie czesciej niz heterycy


@Bolololo00: a sorry, myślałem że piszesz to z perspektywy kogoś kto jest hetero.

@suluf: niestety zajrzalem do zbyt wielu. Nigdy bym nie pomyslal, ze wsrod nas sa takie zaburzone jednostki :(


@Bolololo00: dziwne że ja nigdy nie wylądowałem w grupkach które mnie nie interesują.
  • Odpowiedz
dziwne że ja nigdy nie wylądowałem w grupkach które mnie nie interesują.


@suluf: to nie to, ze ja sie tym interesuje. Oni sobie poprostu na wiele w rozmowach "miedzy soba" pozwalaja
  • Odpowiedz