Wpis z mikrobloga

@facebookzprzygody: od rozstrzygania takich spraw są odpowiednie organy nie durnie z Twittera. Mam nadzieję, że wróci domniemanie niewinności i skończy się ferowanie wyroków przez prasę. Oczywiście ofiary przemocy domowej powinny być chronione i oczywiście większość oprawców to mężczyźni ale nie jest to regułą
@lemek123: statystyka. Tak samo większość przestępstw w USA popełniają czarnoskórzy. Nie znaczy to że są źli, gorsi czy glupsi bo składa się na to wiele czynników społecznych czy historycznych ale mimo wszystko statystyka się zgadza
@gris123 Z tej samej "statystyki" wynika że większość zgłoszeń gwałtów w Polsce jest fałszywa oraz że w PRLu praktycznie nie było przemocy domowej, a za jej wywołanie odpowiedzialna jest kampania przeciwko przemocy domowej "bo zupa była zasłona".
@gris123 I odniosłem się przecież do tej samej statystyki, za prlu przemoc domowa praktycznie nie występowała, większość zgłoszeń gwałtów jest fałszywa oraz przemoc wobec lgbt praktycznie nie istnieje.
Opierasz się wyłącznie na statystyce zgłoszeń, więc do tej samej statystyki się odniosłem.