Wpis z mikrobloga

Daily reminder
Brutalnego morderstwa na Nowym Świecie dokonał Polak Katolik z Jezusem na klacie, a nie jak twierdziły konserwatywno chrześcijańskie organizacje i politycy konfederacji ukraińscy uchodźcy.
Politycy tej partii próbowali zaszczuć naród polski swoimi ksenofobicznymi bzdurami.
#neuropa #bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazkatoli
źródło: comment_16540921003jpucaDs2G1ijLPTnB18mf.jpg
  • 68
@ItsGrN: mam znajomego na fb (konfa mocno?)
Co wpierw pisał ze to ukraincy zabili polaka.. jak mu ktos wkleił info ze to polacy jednak, to stwierdził ze to mało wiarygodne info i nic nie bedzie prostował ( zwrocilem mu uwagę że wali fakenewsami i przydałoby sie to sprostowac) do momentu wydania wyroku... ostatnio mu wkleiłem w jego poście że 3 podejrzany to polak katolik-wyborca konfy. Juz sie nie odzywa w ogole...
@JWP1: Każdy neuropejczyk ma przynajmniej takiego znajomego w realu w liczbie sztuki jednej, to tak jak konserwa posiada przynajmniej jednego znajomego geja co tych całych marszy nie popiera.
Różnica taka, że ten pierwszy to jest prawdziwy człowiek, a ten drugi to forma karty ratunkowej.
@swiadomy_anakolut: pod warunkiem, że sam będzie tego PRAWDZIWIE żałował, a z tym nie jest tak łatwo. Ludzie traktują spowiedź jako magiczne mambo jumbo, że wystarczy tylko pójść do księdza, wygadać się i zapomnieć. Nie tak to działa.
@swiadomy_anakolut: No okej tylko to jest właśnie wiara. Jako katolicy, wierzymy w prawdziwe przebaczenie, takie mambo jumbo i sąd ostateczny tylko właśnie problem jest taki, że ludzie strasznie spłycają wiarę. Pójdzie sobie ktoś do spowiedzi, powie jakieś pierdoły w stylu "kłóciłem się, kłamałem i więcej grzechów nie pamiętam" zatajając coś ważnego bo ksiundz nie da rozgrzeszenia i licząc, że to wystarczy by żyć wiecznie po śmierci bo przecież się wyspowiadał. Tymczasem
Jak ktoś tatuuje sobie diabła, to nie znaczy, że jest satanistą.


@Volki: jak ktoś tatuuje sobie różę nie znaczy, że ma różyczkę.
To są motywy robione w celach estetycznych. Wtedy tatuuje się rzeczy, które mają jakiejś wielkiej symboliki. A Jezusek jednak ma silną symbolikę.
Jak ktoś wytatuuje sobie Marksa na całą klatę to prawie na pewno ma komunistyczne poglądy.
Jak wytatuuje sobie jakąś sentencję, znaczy że się z jej przekazem identyfikuje.