Wpis z mikrobloga

Cześć. Od jakiegoś czasu zajmuję się tworzeniem projektu Biblii Online. Biblia jest tworzona w technologii RWD, dzięki czemu możecie dodać ikonkę strony do pulpitu waszego telefonu i używać jej jako aplikacji. Aktualnie jestem na wczesnej fazie rozwoju, ale działa już rejestracja, logowanie, dodawanie i usuwanie notatek. Niedługo będzie również importowanie i exportowanie kopii zapasowej w formie plików TXT, możliwość customizacji wyglądu itd. Stąd też moje pytania. Czy ktoś z was w ogóle korzystałby z takiej aplikacji, a jeśli tak to czego by od niej oczekiwał? Dajcie proszę trochę feedbacku :) Dodam jeszcze że będzie to Wolne i otwarte oprogramowanie (FOSS), czyli każdy będzie mógł sprawdzić kod źródłowy, kopiować, modyfikować i rozpowszechniać stronę

link do strony : naszabiblia.pl

#programowanie #foss #opensource #wiara #chrzescijanstwo #biblia #rwd #aplikacje #technologia
A.....i - Cześć. Od jakiegoś czasu zajmuję się tworzeniem projektu Biblii Online. Bib...

źródło: comment_1654079967e8qaq7Pshb55mhIUck3i5q.jpg

Pobierz
  • 11
@przyjaciel_golomb: Ale podobno nie będę tylko dostawał powiadomień od niego. Posty będzie mógł komentować tak jak wcześniej. Po prostu nie chcę mieć takiego syfu, bo to ani konstruktywna krytyka ani nic co mogło by mi pomóc w rozwoju projektu
Koniecznie trzeba pomyśleć o zaimplementowaniu możliwie wielu przekładów. Aplikacyj z Biblią, a w niej różnych bajerów, jest multum. Ale przydałaby się taka w której możnaby prędko porównywać różne przekłady czy wersje językowe - jest wiele takich stron na necie, ale aplikacji na telefon (choćby zrobionej RWD ze strony) nie widziałem, a jeśli już to słabo zrealizowane. Oczywiście warto aby nie ograniczać się tylko do polskich wersji - chciałbym np. zobaczyć taką opcję
@MislausLasota: Bardzo dziękuję za feedback. Już zapisałem w notatniku. Oczywiście będzie wiecej przekładów i w różnych wersjach językowych. Będzie też możliwość customizacji strony i jeśli na przykład jakiś element na stronie będzie Tobie przeszkadzał to będzie możliwość ukrycia go lub zmiany położenia