Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#polki #prawo #rozwod #bekazrozowychpaskow #zalesie

Ale ja kisnę z p0lek, które siadały na bogatym benizie i nic całe życie nie robiły.
Prowadzę teraz rozwód takiej polki, z jej winy, zdradzała męża.
3 dzieci, ona wykształcenie średnie - matura.
Mąż obraca dużymi pieniędzmi a ona się domaga zostawienia jej domu i 50% oszczędności.

1. Ciekawe z czego ona potem ten dom opłaci jak dom o powierzchni 270m, działka 57 arów z basenem i sauną.
2. Babka mówi, że ona przecież też miała wkład w ten "dom" bo ona się poświęcała, swój czas na wychowanie dzieci itp, żeby mąż się mógł realizować tylko:
- cała trójka dzieci była wysłana do żłobka od 1 roku życia
- w domu jest zatrudniona gosposia, która sprząta i gotuje

Pytam się baby grzecznie, co ona tyle lat robiła ze sobą, czemu nie pomnożyła kapitału męża, czemu nie otworzyła jakiegoś sklepu, kwiaciarni jakiegokolwiek zajęcia.
"Nie miała na to czasu"

Ręce mi opadają, że ja muszę od takiego faceta wyciągać pieniądze, od faceta który #!$%@?ł całe życie na swój sukces. A baba narzeka, że jej związek się rozsypał bo miała za mało uwagi męża, mimo to że 2 razy w roku byli za granicą, on pracował tak, że mogła żyć jak księżniczka a mimo to puściła się na siłowni z 10 lat od niej młodszym trenerem personalnym.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62971c186c4acecd3174c9a1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania:

Ciekawe z czego ona potem ten dom opłaci jak dom o powierzchni 270m, działka 57 arów z basenem i sauną.

Pewnie sprzeda a za część kasy kupi coś mniejszego , z resztą pieniędzy pewnie będzie ustawiona do końca życia.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: @Mirxar: beka z typiary. Niestety sąd podzieli tak że 60 % majatku dla męża, 40 % dla żony. I to w drodze łaski i miłosierdzia jako odstępstwo od zasady że na pół. Przy czym ona z dziećmi zostanie w domu. Pytasz czym spłaci te 60 % i jak opłaci rachunki? Sąd zasądzi na dzieci takie alimenty, jakie będzie trzeba. Ten chłop sam się spłaci swoimi pieniędzmi. Zapłaci
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: U nas w mieście głośna afera.
Baba to samo, #!$%@? księżniczka.
2 dzieci, żłobek, niania, sprzątaczka itp itd.
No nic tylko leżeć i pachnieć, zero jakiejś refleksji żeby zrobić sobie studia albo otworzyć jakąś firmę, nie wiem salon kosmetyczny czy coś.

Życie
  • Odpowiedz
OgnistyJegomość:

Ale ja kisnę z p0lek, które siadały na bogatym benizie i nic całe życie nie robiły.


A ja to kisne z tych beciaków zażynajacych sie w robocie na swoja księżniczkę myśląc, że ona to doceni, będzie im wierna, kochajaca i wspierająca XDDD
Ty piszesz p0lka a ja ja mam za wygrywa życiowego, zajechała beciaka dojąc go z kasy, teraz dostanie spory majatek i jeszcze sobie poruchała na boku fajne ciasteczko. Powiedz, który facet może sobie pozwolić na takie
  • Odpowiedz
Ręce mi opadają, że ja muszę od takiego faceta wyciągać pieniądze,


@AnonimoweMirkoWyznania: sam sobie taką pustą lalę wziął za żonę ¯\_(ツ)_/¯ Może to i lepiej, że wziął taką głupią, a nie jakąś spryciulę, która by mu dała do podpisania jakieś papiery po pijaku
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: @Vateusz23: nigdy przenigdy slubu bez rozdzielnosci majtkowej, elo i z fartem. A najlepiej bez slubu, jesli sie kochacie, to co on takiego da/wniesie, poza polechtaniem ego i ewentualnie otwarciem puszki pandory w postaci "teraz już nie musze się starac, #!$%@?"
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Alfa szmaci, beta płaci XD

Czaicie akcję? Jeszcze np. miesiąc temu czy kiedy to tam się stało on by za nią w ogień pewnie wskoczył. Rozmawiali sobie, może czasem się poruchali, poszli na spacer, pojechali gdzieś a teraz ona bez żadnych skrupułów chce #!$%@?Ć mu hajs.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli jesteś adwokatem to xDD zamiast przedstawić jej opcje, to ty zadawales jej pytania, które gówno cie powinny obchodzić. Jeśli ręce ci opadają że musisz od takiego faceta wyciągać pieniądze - jeśli to zgodne z prawem - nie nadajesz się na pełnomocnika, ani sędziego. To chyba czas się przekwalifikować.
  • Odpowiedz
które siadały na bogatym benizie i nic całe życie nie robiły.


@AnonimoweMirkoWyznania: w liceum miałem takiego kolegę. Próbował zarywać do koleżanki, kupował jej prezenty itd. ale ona nie była nim w ogóle zainteresowana do czasu, aż zobaczyła jego chatę i prezent urodzinowy.

Robił urodziny, dość duże. Jego stary autentycznie był (i chyba dalej jest) developerem, więc na brak pieniędzy nie mogli narzekać. Na urodziny dostał prezent wart kilkadziesiąt tysięcy. Ze
  • Odpowiedz