Wpis z mikrobloga

Jeżeli 24 lutego i w pierwszych dniach najazdu orków na Ukrainę śledziłeś tag - daj plusa, zobaczmy ilu nas było. Swoją drogą pamiętam jak wystraszony byłem jak czytałem że są już u bram Kijowa (tak, wiem że od granicy do stolicy jest ok. 100km tylko, ale i tak robiło to wrażenie szybkiego zwycięstwa orków).
#ukraina #wojna #rosja #nostalgia
Kadet20 - Jeżeli 24 lutego i w pierwszych dniach najazdu orków na Ukrainę śledziłeś t...

źródło: comment_1654071287K1PtzAVv3b7xOhjLKPPFQl.jpg

Pobierz
  • 84
@Kadet20: Pamiętam jak się dowiedziałem o wojnie. W nocy był ruch na wykopie i przewidywania, że się zacznie i wtedy napisałem dla beki, ''nic dziś nie będzie bo za dużo osób na mirko pilnuje''.
I poszedłem spać.
Rano się budzę i nic nie wiem jeszcze. Krzątam się i jakoś właczyłem wykop zamiast portalu z informacami, tam było powiadomienie do tego tego mojego wpisu ''nie wejdą'' i coś ktoś odpisał około 4
szurszur - @Kadet20: Pamiętam jak się dowiedziałem o wojnie. W nocy był ruch na wykop...

źródło: comment_1654072242YsCjmj95YzvpPxv04fVlUX.jpg

Pobierz
@Kadet20: Eh pamiętam te emocje przez pierwsze dwa dni, nigdy wcześniej w życiu nie doświadczyłem takich przeżyć, i pamiętam tą mglę informacji i to rozpaczliwe szukanie pierwszych pozytywów. I już nigdy nie zapomnę pierwszej pozytywnej informacji jaka przebiła się przez ten napór informacji, była to wiadomość o odparciu tego słynnego desantu na Hostomel, będę na zawsze pamiętał ten cytat : " Ci którzy przeżyli, pouciekali do lasów" , chodziło oczywiście o
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@Kadet20: Pamiętam, że wtedy siedziałem całą noc bo na następny dzień miałem wolne. Koło 2 coś zaczęło docierać, że coś tej nocy może się odwalić. No i odwaliło, pamiętam koło 4:40 odpaliłem live i parę minut później widziałem rakiety #!$%@?ące miasto na żywca. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
To był szok, a co dopiero dla ludzi którzy żyją na Ukrainie. Położyłem się spać o 8 i przez tydzień
Jeżeli 24 lutego i w pierwszych dniach najazdu orków na Ukrainę śledziłeś tag - daj plusa, zobaczmy ilu nas było


@Kadet20: XDD przestań żebrać o plusy pod przykrywką "zobaczmy ilu nas jest", dosłownie każdy śledził kilka powiązanych tagów w pierwszych dniach woiny.

Jeżeli kiedykolwiek posiadałeś konto na wykopie to daj plusa, zobaczmy ilu nas jest!!!
@Kadet20: to było gorsze niż #covid19, pierwsze 2 tygodnie to było siedzenie prawie 24/7 na różnych komunikatorach i śledzenie tego. "Prezydent tut?" i inne. Później spowszechniało.
Teraz? Nie jestem w stanie pomóc bardziej niż to zrobiłem. Trzymam kciuki za Ukrainę, wierzę, ze pogonią orków. Nie wiem czy za rok rosja będzie rosją, czy to już będzie jakiś odpad... życie pokaże.