Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Jegwan: Dlatego, że takie słowa padają z ust homofobów, którzy próbują zamaskować swoje obrzydliwe poglądy. Kłamią, że chodzi o "obnoszenie się". A chodzi tylko o to, że ktoś jest homoseksualistą.
Może i taka osoba jest homofobem, ale za to jest kłamcą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@theicecold: Dziwny pomysł.


@DeadIy: dziwny pomysł? Masz rację, może lepiej utnijmy temat, bo ktoś jeszcze mógłby pomyśleć, że OP specjalnie wkleja zdjęcia jakichś ekstremalnych przypadków na potwierdzenie swojej tezy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@MinnieMouse0 No nie, zdjęcie zostało wykonane w momencie w którym ktoś szedł sobie ulicą i został skopany za domniemaną przez homofoba homoseksualność.

@MinnieMouse0 nie ukrywam, że bliżej mi do prawaka, ale srogo kisne na myśl, że ten cwaniak co kopie gościa, jakby był sam, a ten drugi z kolegami, to cwaniaczek prawilnie przeszedłby obojętnie, ze spuszczoną głowa w dół ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tom_Thanks: Ja ci już pisałem o czym mówię. A co do mojej rodziny to mam bardzo dobrą o czym chyba nie mozna o twojej powiedzieć skoro musisz o innych wspominać. No cóż współczuję.
@MinnieMouse0: gadałem kiedyś z chłopakiem z Białegostoku który znał tego gościa, podobno jak wleciał na cykl to mu zaczęło bić na beret
a co do tych dildosów to niech sobie nosi co chce, gorsze jest dla mnie że dewianci chcą adoptować dzieci i z tym trzeba walczyć wiadomo
@devu: zaczęło się szukanie haków? No ja na google zwykle szukam tego, co mnie interesuje. Tak że widzę, że niektórzy mają ciekawe zainteresowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)