Wpis z mikrobloga

musisz sie nauczyc mowic po ludzku


@dekorator: Po plebejsku, tak jak cie twoi starzy ze wsi nauczyli, to juz malo kto mowi w twoim kraju.

elito z chlewika uwalona gnojem


@dekorator: Uuu fetysz ciag dalszy, moze potrzebujesz sie leczyc z tych fantazji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
musisz sie nauczyc mowic po ludzku

@dekorator: kwik chrum chrum kwik kwik kwik, kwik chruuuum chrum kwik.

elito z chlewika uwalona gnojem

@dekorator: Kwwwwiiiiiiii chrum chrum, kwik chrum kwik chrum chrr rum kwik? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Hatespinner: nic nie rozumiem, przykro mi nie pomoge ci plebejuszu. To chyba trzeba ogladac kapitana bombe zeby to zrozumiec (,)
  • Odpowiedz
przykro mi ale twoje pochrumkiwania sa dla mnie niezrozumiale


@dekorator: Bo rozumiesz tylko swoj wiejski zargon, ktorego nauczyli cie twoi starzy plebejusze. Nic dziwnego.

ja sie troche juz brzydze z rozmowa


@dekorator: Musialbys najpierw rozmawiac, a w tym temacie to co najwyzej ja cie tyram a ty sie blaznisz. :)

Wracaj ogladac hotel dla miernot, bo to jest bardziej adekwatne do twojego poziomu.
  • Odpowiedz
igrzyska dla plebsu czyli kopanie świńskiego flaka, mordobicia i jeżdżenie samochodami w kółko

@LubieGroszek: Czy ja dobrze zrozumiałem, że autor takiego tekstu w wolnym czasie lubi patrzeć jak ktoś gra w grę komputerową? xDDDD
  • Odpowiedz
@didolo03: Szkoda, że nie było tego typu wpisów, gdy wykop był bombardowany postami o koronawirusie lub Ukrainie. Nie żebym miał coś przeciwko, bo jeżeli takie wpisy sprawiają komuś frajdę to ok. ale niestety 99% wpisów to były wojenki proszczepionkowców z antyszczepionkowcami oraz wyzywanie każdego od onucy i ruskich trolli.
  • Odpowiedz
@Elaviart: a nie zczailem, ze to koment do innego koma, a nie do tego na gorze. Pilka ma strategie, wymagane jest odpowiednie podejscie szkoleniowe, dopasowanie zawodnikow i wiele innych, wiec z ta pilka to odklejka. hotel paradise i konon to syf.
  • Odpowiedz
@Feimers: Nie wiem co to ma do reczy ale Hotel paradise i konon to też taka sama rozrywka dla plebsu jak sporty, e-sporty czy inne widowiska. Tak samo wierny widz konona może #!$%@?ć, że to unikalna możliwości ujrzenia patologii, postępującej degeneracji, chorób psychicznych czy upośledzeń oraz ich wpływu na codzienne życie, i tak dalej.
Dlatego śmiesznie się robi jak fanatycy jednej czy drugiej "dyscypliny" próbują argumentować dlaczego akurat ich "dyscyplina" jest
  • Odpowiedz
@Elaviart: nie no zdawianie znaku rownosci pomiedzy ogladaniem meneli, ktorzy sie alkoholizuja i gadaja glupoty, a sportowcow, ktorzy rywalizuja miedzy soba i daza do poprawy w jakiejs konkretnej dziedzinie to troche przesada. Oczywiscie, nikt grajac w pilke raka nie wyleczy, ale mowienie, ze sportowcy i polzule to to samo, to troche przesada. Przynajmniej ja to tak widze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
sportowcow, ktorzy rywalizuja miedzy soba i daza do poprawy w jakiejs konkretnej dziedzinie


@Feimers: Ale my tutaj mówimy o dziedzinach w rodzaju: kto szybciej przebiegnie dany odcinek albo kto więcej razy kopnie piłką w cel xD
Jak już wyjaśniłem wyżej, nie ma tu żadnej różnicy, rozrywka dla plebsu to rozrywka dla plebsu. Jeszcze nigdy żadnego widza w żaden sposób nie rozwinęła.
  • Odpowiedz