Wpis z mikrobloga

Od niedawna moje życie to koszmar. Zachorowałem na narkolepsje i katapleksje. Narkolepsja to nadmierna senność w ciągu dnia, ale katapleksja to coś co jest tutaj na nagraniu. W skrócie tracisz napięcie w mięśniach i opada ci głowa, nogi, szczęka itd. i możesz się nawet #!$%@?ć normalnie idąc wśród tłumu ludzi na nagraniu. Mi akurat nie siada tak bardzo na nogi bardziej na górne części ciała, ale kolana się też czasami uginają. Pierwszego ataku doznałem na starym rynku w Poznaniu wśród tłumu ludzi i wszyscy myśleli że jestem pijany bo tak to trochę wygląda. Jakiś zjeb właściciel kebabowni krzyczał ,,ejj gościu tylko nie zaśnij'' xd. Potem zabrała mnie karetka. Cena za pobyt w szpitalu to 1050 zł bo nie miałem ubezpieczenia. Wizyta u psychiatry za miesiąc. Boje się wychodzić z domu i zamawiam zakupy z glovo. Ciągle śpie przez co nie zarabiam i zawalam prace. Boje też się założyć działalnosć gospodarczą żeby mieć ubezpieczenie co miałem zrobić już dawno bo śpie cały czas lub jestem senny i nie mogę pracować przez co boje się że z działalnością w takim stanie nie podołam. Koszmar.

#przegryw #zdrowie #niebieskiepaski #neurologia #modafinil #psychiatria
c.....w - Od niedawna moje życie to koszmar. Zachorowałem na narkolepsje i katapleksj...
  • 9